Wpis z mikrobloga

"Posłużę się słowami Wykopu, a mianowicie, oni mnie od samego początku, od 3 miesięcy mówią, że mnie dojadą...,że mnie dojadą, że spowodują, że ja popełnię samobójstwo, tak..., że będą stalkowali moich bliskich. To jest to określenie, ja jestem dojeżdżany przez 3 miesiace. Mam naprawdę bardzo twardą psychikę, ale psychika człowieka, ktory jest dojeżdżany przez 3 miesiące, naprawdę w pewnym momencie mięknie i pęka, naprawdę, uwierzcie mi, że tak jest. Chcę wam powiedzieć, że to się stało własnie wczoraj ze mną, ja naprawdę wczoraj miałem kompletnie dosyć. Na szczęście jest w moim środowisku kilka osób, ktore dały mi zwyczajnie kopniaka w tyłek. Zadzwonił do mnie Sory i powiedział do mnie "słuchaj ty się nie mazgaj jak dziecko tylko bierz się do roboty" Zwyczajnie, to jest tak proste, jeżeli kogoś stalkujecie i go dokręcacie i robicie to w taki sposób...i grozicie mi!, to oczywiście najbardziej twarda psychika musi wysiąść."

Panie Jacusiu kochany, żyj nam 100 lat, a nawet i 200, ale daj też żyć innym...Nie zmuszaj nas do odbijania z twoich rąk ludzi, ktorzy już wystarczająco w życiu w dupsko dostali i dalsze ich poniżanie i upadlanie w Twoich filmikach budzi taki sprzeciw, że normalni ludzie nie mogą przejść obok tych obrazów obojętnie. Martwisz się o swoją rodzinę? To szlachetne, a co z rodzinami Twoich bohaterow? Magdy, Olka, Adama, partnera Agnieszki? Nie miałeś obiekcji co? :) Spójrz czasem człowieku poza czubek własnego nosa i zastanow się najpierw nad sobą, a potem przyglądaj się innym. Nic się nie dzieje bez przyczyny...autorefleksja wskazana :)

#jaktoogarnac
  • 17
  • Odpowiedz
@rastafari85: I nie zobaczysz, bo takich wpisów nie ma :) Nigdy nie dołaczyłabym do grupy, ktora hejtuje, pluje jadem i poniża ludzi. Taką już mam naturę, że zawsze stanę po stronie kopanego. Pan Jacuś nie jest hejtowany, stalkowany i kopany. To jego działania są krytykowane i moim zdaniem zasłużył na każdy krytyczny komentarz na tym tagu, niestety.
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: przecież jego słowa nie mają na celu odzwierciedlać rzeczywistości, mają wzbudzić współczucie, to jak z tym kubkiem przy bankomacie w berlinie, tam też wrzucają grosz, nie wnikając w szczegóły życia posiadacza kubka, tak i jacek próbuje grać na emocjach swoich wyznawców, licząc na wpłatę na kolejną zbiórkę
  • Odpowiedz
@kinsky77: Nie jestem pewna, moim zdaniem w tej chwili juz nie chodzi ani o zbiórki ani o współczucie. Moim zdaniem chce zastraszyć ludzi tak, żeby nikt się nie odważył pisać i mówić - cokolwiek nie powiesz, może być użyte przeciwko Tobie :)

Jak to mówią prawdziwa cnota, krytyk się nie boi :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Niedozdarcia: Kurzątkowski jest poprostu tak przekonany o własnej zajebistosci, ze w głowie mu się nie może pomiescić, ze ktoś może myśleć inaczej.
  • Odpowiedz
@rastafari85: Może mówi i nagrywa to celowo jako dowód w sprawie...lubi rozsyłać swoje filmiki do różnych firm np. do Pomagam.pl. Wyśle takie pitu pitu o hejcie i po sprawie :)

To mogła być też prowokacja :) Liczył, że teraz to go Wykop zlinczuje, a tu psikus :)

Wiele miłości i serdeczności Panie Jacusiu :)
  • Odpowiedz
A może faktycznie @kinsky77 ma rację? :D Może JK za publicznego wroga obrał sobie wykop, bo niewiele Grażyn (zaryzykuję tezą, że prawie żadna) z jego kółka różańcowego na fb ma tutaj konto i może zweryfikować czy to co mówi JK na live'ach jest prawdą?
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: może masz rację, tylko po co on to robi? nie wierzę w jego zasoby finansowe, rozumiem, że chce zarabiać na youtube, już nie wnikając w sposób, w jaki chciał to osiągnąć, mam wrażenie, że jacek bez negatywnych komentarzy obecnie nie istnieje, na YT garstka mu pochlebia, ma bardzo dużo negatywów, większość milczy.
  • Odpowiedz
@Bambibardzo: uświadamiamy je, ile wlezie:) począwszy od tego, że nie trzeba mieć tu konta, by wszystko przejrzeć, skończywszy na adblock w przeglądarce. Napisałem "my" bo wiele komentarzy o podobnej treści widzę na youtube.
  • Odpowiedz
@kinsky77: Zadajesz bardzo trudne pytania :) Po co on to robi? Ja się nad tym zastanawiam od kilku miesięcy :) Dla mnie jego działania są tak irracjonalne, że nie ogarniam :) Dla mnie to nie jest normalne, moja wrażliwość nie pomaga mi w zrozumieniu fenomenu jto. Nie rozumiem łapek w górę i zachwytów. Taki lajw jak wczorajszy powinien dać wszystkim widzom do myślenia, nie spotkałam się z podobnym przypadkiem w sieci.
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia Tylko głośno myślę. Ale gdybym znalazł grupę ludzi, którą udałoby mi się przekonać do wpłat na jakąś pseudo pomoc, a w planach miałbym sprzedaż jakiś kursów, to miałbym wspaniałą pierwszą grupę/bazę odbiorców na pierwszy rzut. Ale ja na szczęście tylko głośno myślę i tak naprawdę już dawno usunąłem konto z "Wykop" bo się trochę cykam potężnej kancelarii prawnej xD. Btw. Ostatnio pisałem, że mu psycha siada i jak widać miałem rację,
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia No i proszę. Znowu bingo. A tak w ogóle, to hejterzy i stalkerzy powinni ściągnąć ten odcinek. Chyba nie ma większego hejtera dla jego własnego kanału, jak on sam. XD Dzięki za wrzutkę.
  • Odpowiedz