Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki. Mam do was ogromną prośbę. Moja dobra znajoma pisze pracę magisterską z #psychologia, w ramach której przeprowadza badania odnośnie pamięci w kontekście polityki. Jest to krótka ankieta(jej wypełnienie zajmuje ok.30min) i polega ona na odsłuchania nagrania i odpowiedzeniu na kilkanaście pytań dotyczących tego nagrania. Całość oczywiście anonimowa. Bardzo zależy mi na waszej pomocy w wypełnieniu tej ankiety i potrzeba minimum 120 osób aby te badania miały jakikolwiek sens, ale oczywiście im więcej osób weźmie w tym udział tym lepiej. Poniżej zamieszczam link to tej ankiety http://ankietapamiec.azurewebsites.net/?fbclid=IwAR2A0g4dgQeay7z6UppvlUmmfn7srl1A9y-fRSQatgdUQshvED-2dNfb40g
Żeby was trochę zachęcić organizuję #rozdajo, w ramach którego osobie która zaplusuje ten wpis i w momencie weryfikacji przedstawi dowód wypełnienia ankiety(najlepiej w postaci screena ostatniej strony ankiety), opłacę dowolną pizzę(tak do 40 zł) na #pysznepl
Mireczki wierzę w was!
#pomocy #ankieta #kiciochpyta dla zasięgu
  • 9
  • Odpowiedz
bardzo ciekawy eksperyment, i kiedy przeczytałem artykuł coś (nie powiem co by nie zaburzać eksperymentu) mi nie pasowało, i okazało się że to nie był błąd. to chyba można też zaliczyć jako weryfikację. ale screena też mam? to jak jak się zgłosić?
  • Odpowiedz
  • 2
@teczwy1410 masz rację coś tam nie gra xD ale bym prosił wszystkich o nie zdradzanie tej tajemnicy. Weryfikacji będę dokonywał za max 1.5 tygodnia gdy już zostanie wylosowany zwycięzca rozdajo
  • Odpowiedz