Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, potrzebuję kupić baterię do LG G4. Gdzie na 100% znajdę oryginalną baterię? Kupiłem jakiś czas temu na allegro, ale niestety okazała się gorsza od tej, która była w telefonie. Może ktoś z was kupowałem baterię i może polecić jakiś sklep. Na zdjęciu bateria kupiona na allegro.
Nie wiem czy to na pewno wina baterii czy telefonu, że dosyć szybko się rozładowuje. Robiłem reset telefonu, ale nie mogę zrobić hard resetu. Gwarancja się skończyła jakiś czas temu, a ewentualna naprawa jest droższa od telefonu.

#telefony #lg #lgg4 #android
Pobierz ZnasztegoAndrzeja - Mirki, potrzebuję kupić baterię do LG G4. Gdzie na 100% znajdę or...
źródło: comment_mJkEhKhZqU2uiwo2cueJMfAQDtE8LyBV.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fraagles: dzięki. Teraz zostaje tylko pytanie czy to wina baterii. Niby programy, które mierzą ładowanie pokazują, że ma ona pojemność ok 1500mAh zamiast 3000. Z drugiej strony wydawanie 100 zł za baterię, gdzie telefon warty niewiele więcej. Też miałeś problem z baterią i wymiana pomogła?
@Znasz_tego_Andrzeja miałem skoki na baterii np z 5 % na 15% i odwrotnie. Początkowo Mława mi to odrzuciła, bo test wyszedł poprawnie. Marynarska wymieniła na nową.
Może warto wtedy kupić np jakiś dobry zamiennik np z greencell?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@visca: bateria przyszła. Była naładowana do 65%. Rozładowałem ją i naładowałem do pełna, obserwując apką accubattery stan. Pokazali mi, że jej pojemność to ok 2100mAh. Lepiej niż pozostałe dwie, ale nadal nie 3000. Próbowałem ją rozładować przeglądając neta, oglądając filmy na YT, grając w jakąś grę i dosyć szybko się rozładowywała. Najbardziej mnie dziwi parę rzeczy. Po pierwsze bateria miała prawie 100% i przy restarcie telefonu spadło do 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@visca: sorki że drugi raz wołam, ale wysłałem przez przypadek poprzedni komentarz.
Po drugie gdy rozładowywałem ją to mając załóżmy 10% i wyłączając ekran na chwilę poziom baterii rósł nawet do 20%. Nie wiem o co tu chodzi. Może sensor poziomu naładowania jest popsuty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Znasz_tego_Andrzeja: to ja u siebie na tej niby oryginalnej z allegro też mam dziwne przypadki np. restartuję telefon pod ładowarką, to skacze z 30 na 55%, a później przez kilkanaście minut na ładowarce poziom naładowania stoi w miejscu. Albo jak mam 5% baterii i wyłączę neta, pozamykam appki, to poziom potrafi sam wzrosnąć do nawet 15%. Szkoda w takim razie, że ten greencell tak cienko, dzięki za recenzję! Podeślesz jeszcze jakiś