Wpis z mikrobloga

To co odwala #banggood to jakieś nieporozumienie. 21. stycznia kupiłem telefon, wybrałem wysyłkę EU Priority Line, kasa wpłynęła po chwili, kolejnego dnia status wskoczył na "Processing". Minęły jakieś 2 tygodnie, a oni nadal nie wysłali paczki, więc postanowiłem do nich napisać. Upokoili tylko, że wyślą najszybciej jak będą mogli. Dzisiaj mija 33. dzień kiedy nic się nie ruszyło, w międzyczasie pisałem do nich 3 razy i cały czas to samo. Jakieś rady jak mogę to rozegrać? Na pepperku widziałem, że wiele ludzi ma problem wysyłką telefonu z tej promocji, ale im chociaż dali jakiś (fejkowy) nr trackingowy.
#zakupyzchin
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@corrot:

Kupiłeś telefon z wysyłka z chin, zaraz przed ich świętami więc proste że będzie opóźnienie, wybrałeś wysyłkę która może iść nawet 60 dni, a tracking startuje dopiero z EU. Jedyne co tu jest fejkowe to twoje myślenie, wystarczyło lekko ogarnąć przed zakupem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corrot: skoro masz numer tracking to jest przesyłka wysłana

Nie wiem jaka była sugerowana data wysyłki, większość na to nie patrzy, mogli kupić nawet z datą wysyłki na za dwa miesiące.
  • Odpowiedz
@Andczej: Nie napisałem, że mam nr tracking. Od czasu zakupu cały czas mam status "Order Processing".
"Expected Shipping Date: 2019-01-22 07:18:12 ".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corrot: a źle przeczytałem, no tak środowisko pepperka w formie i jak zawsze sobie strzelają że mają fejk tracking bo tak sobie wymyślili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to w tej sytuacji
- czekać
- zwrot kasy i tyle
  • Odpowiedz
@corrot: jak używasz peppera to tam się zwracaj o pomoc.
Tak na serio prawdopodobnie czekają na dostawę i dlatego przedluzaja wysyłkę.

Zostaje Ci czekać albo pisać do supportu o zwrot kasy.
Mam podobnie z #!$%@? za 10$. Dla przykładu jednak podam ci ze w czwartek o 21 zamawiałem samochody RC z przesylka PL, a o 2 w nocy już dostałem email o wygenerowaniu przesyłki od gls. Inna sprawa że ta przesyłka
  • Odpowiedz
@corrot:
1. pepper to wylęgarnia refów na których zarabiają administratorzy (nie polscy) a ludzie wrzucają tam promocje nabijając im kieszenie. do tego nie starczyło by czasu na opisywanie ich przekrętów począwszy od banowania wpisów z opisami cashback, banowanie kont cashbackow np. planetplus, po stosowanie CSRF ataków na wchodzących na ich stronę.
2. w 90% promocje i kody promocyjne publikowane na pepper pochodzą z wykopu z tagów gearbest i banggood
  • Odpowiedz
@wish666: Racja. Jeżeli szukam czegoś konkretnego to przeglądam tagi na wykopie, ale jednak interfejs peppera jest o wiele przyjemniejszy do przeglądania głupotek na co dzień. Dzięki za wyjaśnienie ;)
  • Odpowiedz