Wpis z mikrobloga

Jak sie wkurzylam. Zamiescilam taki wpis w komentarzach pod filmem tabasco i jacenty dal mi shadow bana:
#jaktoogarnac
Jest pan bardzo odrealniony. Powinien pan poszukać pomocy specjalistycznej. Twierdzi pan ze lubi pan krytyke? Smie watpic.Każda negatywna opinia jest dla pana jak cios w żołądek. Pewnie płacze pan po nocach dlaczego jestem nierozumiany, to niesprawiedliwe buuuu. Bo czego się pan nie chwyci to ciągle jakieś negatywne zamieszanie wokoło pana. A to brudne kible w bazie nurkowej, a to oskarżenia o molestowanie, a to zbiórka na wnyki, albo ancykoncepcja proponowana dzieciom. Ciagle się smród za panem ciągnie i jakaś g..burza. Nigdy nie pojawiła się żadna refleksja w tym temacie u pana w głowie? Czemu?kilka uwag o dzisiejszym lajwie. Nie "my" zobowiazalismy się płacić czynsz za Magde tylko pan. Skąd pan sobi prawo dyspozycji cudzą woła przypisał nie wiem. Tag jto na portalu w...., o którym pan mówił tak negatywnie przeczytałam dość dokładnie. nie było tam tekstów o dojechaniu pana, wykonczeniu itp. Czy to nie jest znieslawienie ewewntualnie pomowienie co pan o uczestnikach w.pl mowi?Przeinacza pan fakty dla własnej korzyści. Uznaje pan, że zgłoszenie pana samochodu było przestępstwem, chociaż to pan zaparkowal niezgodnie z przepisami. Ale zla jest ta kobieta bo nagrała odholowanie samochodu. Lubi pan manipulować faktami. To podłe i małe. W mojej opinii - całokształt pana działań świadczy, że jest pan marnym człowiekiem. Zupełnie odwrotnie jak pan się kreuje. Mały i żałosny. To moja własna opinia. A żeby krytyka było konstruktywna , a na tym panu zależy.moja rada: zamiast wydawać pieniądze na sądy radzę poszukać specjalistycznej pomocy lekarskiej psychologicznej i psychiatrycznej

A to calkiem konstruktywny wpis.
  • 2
@Lukrecjaaa: Główny problem Jacka, który ma do Wykopu to to, że nie ma tu władzy i nie może banować, kasować ani wpływać na posty, które tutaj ludzie piszą.

Na dodatek można tu dodawać linki, zdjęcia, "promować" nieprzychylne mu filmy.

Jeśli ktoś w życiu realnym chodził za nim czy śledził to takie zachowanie pojedynczej osoby nosi znamiona stalkingu, ale na samym Wykopie nie widziałem nawet czystego hejtu w jego stronę a jedynie