Wpis z mikrobloga

@OvIce: 8 to chyba najgorszy ciężki na swoim poziomie, właśnie się nim męczę. 9 słyszałem, że bardzo przyjemna, jedna z lepszych. Jak zobaczysz na parametry 10 to nic ciekawego tam nie ma, nie słyszałem też, żeby ktoś ją specjalnie chwalił, taka przeciętna raczej.
@OvIce: Linię warto robić chociażby dla IX tieru. Maszyna świetna, a jej unikalność tylko sprawia, że jest jeszcze lepsza, bo mniej ogarnięci przeciwnicy kompletnie nie wiedzą gdzie strzelać i nie lata w niego tyle golda, przez co nawet wydaje mi się, że odbijam nim zdecydowanie więcej niż innymi znacznie bardziej opancerzonymi pojazdami. X raczej tylko dla typowego funu na grubym dziale. Bardziej ogarnięci gracze robią nam durszlak z garnków ( ͡
@OvIce: Na IX gram z działem o obrażeniach 400, a na X tym większym. Pena mi nie szczególnie przeszkadza, bo generalnie ostatnimi czasy wszystkim (włączając w to Typa 5 i wyłączając artę) jeżdżę jak medami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@OvIce: Po przebrnięciu przez VIII (chociaż mi się tam ona podobała - z działem 100mm), IX tier jest naprawdę fajną zabawką. X odstaje za sprawą wszechobecnego golda, które przebija nam nawet jarzmo, ale mimo wszystko jest to fajna maszyna i bardzo niedoceniana.
@OvIce: 8 to dramat ALE HT 9 jeden z lepszych i 10 jest bardzo dobra ale na randomy. 10 tier ma najcelniejsze działo (to z większymi obrażeniami jest słabe) ze wszystkich HT. Działo jest celniejsze nawet od działa S.Conquerora