Wpis z mikrobloga

tl;dr: Jaki kupić telewizor?

Miraski, prośba o pomoc. Kupuję telewizor, ale jeszcze nie wiem jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) douczam się właśnie na Internecie, ale pomyślałem że może podpytam się na vikopie, pewnie są tu ludzie którzy się na tym znają i coś podpowiedzą, czego unikać, na co zwracać uwagę. A więc tak:

Chcę kupić 55 cali, koniecznie z opcją zawieszenia na ścianie. Wydać chcę tak do 3000 zł. Można to naciągnąć o stówkę czy dwie, jeśli by to miało zrobić jakiś skok jakościowy. Oglądał będę na nim praktycznie wyłącznie seriale, a więc musi odczytywać mkv/mp4 i napisy txt oraz musi być wejście USB. Telewizja, przeróżne VOD, granie na konsoli - to go nie będzie dotyczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak więc 4K nie jest tu chyba wymogiem koniecznym, chociaż oczywiście nie wzbraniam się przed nim. Chcę po prostu fajny telewizor do seriali.

#telewizory #tv #kupujzwykopem #telewizja #cokupic #pomocy #kiciochpyta
  • 21
@Wolowinka: Też myślę o tym PUS7303, tylko jeszcze się waham czy dla Android TV warto trochę stracić na szybkości działania (mam teraz szajsunga na Tizenie i chodzi błyskawicznie, tylko po przeprowadzce okazał się być trochę za mały). Jako alternatywę ma UE55NU8042, którego można mieć już za niecałe 3 tys.(w Redcoon).
@chwed: za niecałe 3 tysie to można tam mieć, ale 49 cali :( 55 jest obecnie za 3 134,05 zł na przecenie.

Ogólnie to waham się między tymi trzema:
Philips 55PUS7303
Samsung UE55NU8042
LG 55SK8100PLA

i za cholerę nie umiem wybrać xD
@chwed: @fordern: @SpeaRRR: dziękuję Wam za pomoc. Jako, że sam nie lubię, kiedy komuś pomagam w wyborze czegoś, a potem cisza, nie wiadomo na co się zdecydował, to daję znać: rozmyślałem długo i intensywnie, a wynik tego taki, że jutro kupuję Samsunga UE55NU8042, obym nie pożałował :)