Wpis z mikrobloga

@fajnyprojekt: ja pamiętam że nigdy mi się obrazki z tego badziewia nie chciały otwierać. Albo ładowały się wieki, jakby to było #!$%@? zdjęcie 100 Mpx a nie zwykły jotpeg o wielkości rzędu 200 KB.

Swego czasu Picsharp działał fajnie ale już tego nie ma.
  • Odpowiedz
@fajnyprojekt: Normalne forma pozwalają hostować obrazki u siebie. Tylko na jakiś gówno-forach ludzie korzystali z zewnętrznych darmowych hostingów obrazków.
  • Odpowiedz
nie pamiętam już jak ale w ramach eksperymentu kiedyś coś takiego #!$%@?łem, jakiś trojan czy coś na forum p2m, wysuwałem tacki jakimś gościom i obserwowałem ich reakcję na podglądzie kamerki xD


@GrubyRozowyKot: dobra, wstawaj, zesrałeś się
  • Odpowiedz
Czyli sprawa trafia do prokuratury


@EsoGetsReal: no to ja się przyznam, że kiedyś na uczelni w ramach eksperymentu zainstalowałem na wszystkich komputerach w pracowni keyloggera. Zorientowałem się co zrobiłem jak zacząłem przeglądać co zebrał :P - Art. 267 KK

Nauczyłem się przede wszystkim nie ufać żadnemu komputerowi do którego ktokolwiek inny ma dostęp.

  • Odpowiedz
@Gieekaa: wcale nie zniknęli, strona działa do dzisiaj, tylko kasują zdjęcia bez ostrzeżenia mimo, że wcześniej obiecywali, że nie usuną.
  • Odpowiedz
Wystarczy założyć sobie bloga na Blogspot i macie darmowy i pewny hosting xD


@vipuser: Darmowy i pewny jest teraz, a co będzie za np. 3 miesiące, pół roku, rok? Jak jakiś fundusz to wykupi, pozmieniają się prezesi, zmieni się polityka działania firmy itd. Nie ma pewności, że będzie to działało tak jak działa teraz za parę miesięcy czy lat.
  • Odpowiedz
@fajnyprojekt: Najgorszy hosting na Ziemi. W #!$%@? powolny, wiecznie miał problemy z wrzucaniem obrazków, pierwszy zaczął #!$%@?ć cyrki z bezpośrednim linkowaniem, nie mam zielonego pojęcia, po co ludzie z niego w ogóle korzystali. Masochiści #!$%@? czy co?
  • Odpowiedz