Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pomysł na niedziałający klawisz F1 w klawiaturze? Nigdzie nie działa, jakby był zepsuty, ale jak pobiorę program do mapowania klawiszy, to wykrywa, że go klikam, ale nie jako F1
#komputery
  • 15
@Just_Piotrek: no niby tak, ale często system sobie zapomina, ze zmapowałem i przestaje działać po czasie. Ciekawi mnie ten problem, bo klawisz nie działa, ale jednak jest wykrywalny
@Lepki w niektórych laptopach jest defaultowo ustawione tak, że F-ki są tymi hotkeyami a nie F-kami, a 00100 SharpKeys pokazuje jak nie widzi dobrze scankodu. Mam taką gówno klawiaturę na BT i tam nie ma efek, a co gorsza nie ma eskejpa, tylko ma rząd takich "utilitiesów" i jak to wciskam to też jest 00100
@Lepki a reszta efek działa normalnie? Może po prostu klawiatura zgłupiała. Może jakiś inny klawisz mało używany przemapujesz na to F1 biedne? Ja tam tyldę poświęciłem na rzecz Esc ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Just_Piotrek: Wszystkie klawisze działają, a ta efka to chyba od nowości w klawiaturze nie działa.. Zmapowałem teraz w tym nowym programie i zobaczymy co na to system. Poświęciłem ukośnik na numerycznej :P