Wpis z mikrobloga

Post o tym, jak zakończyłem przygodę ze słynnym bulkpowders. Każdy, kto współpracował z wykopowiczem wie jak wygląda proces zamawiania. W pewnym sensie dostosowujemy sobie sposób zamawiania produktów. Pierwsze zamówienie, to zazwyczaj samo białko, natomiast drugie (to które obniżamy sobie kodem) to jakaś kreatyna, czy mniejsze opakowanie białka.
Kilka dni temu zrobiłem rutynowe zamówienie, kodu nie otrzymałem, jakiejkolwiek aprobaty również.

Było to moje bodajże czwarte zamówienie z użyciem reflinka... więc po prostu oczekiwałem jakiejś odpowiedzi/wytłumaczenia, a nie zwykłego olewania.

Czas przerzucić się na kfd.
#silowania #bulkpowders #mirkokoksy #kfd
zbik_kretenski - Post o tym, jak zakończyłem przygodę ze słynnym bulkpowders. Każdy, ...

źródło: comment_5YXdn2lOWuALE9iA0jzlbarsUkYAxVdv.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@zbik_kretenski zamiast pisać post mogłeś odezwać się ponownie na priv. Często pisze z telefonu i nie zawsze mogę wysłać kody natychmiastowo. Wystarczyło się przypomnieć ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wiera87: no spoko, ale dawanie reflinków nie jest równoznaczne z pracą w customer service bulków i nie musi odpowiadac na każde pytanie xD sorry, jesteśmy na portalu gdzie kręci się bekę z samotnych madek i januszy olx, a takie same roszczenia są wobec typa co informuje o promocjach na białko xd
  • Odpowiedz
no heloł mordo, typek nam pomaga na luzie bo jest takim samym mireczkiem jak my, a nie pracownikiem bulków. jakby mu płacili funtasy to co innego, a skoro tak for fun spędza wolny czas to mógł Ci napisać co chciał, pozdro i z fartem, elo elo


@perasperaadopelastra: Ty serio myślisz, że on z tego nie ma profitów? Sam byś mógł mieć. Za co trzecią poleconą osobe dostaje sie chyba 75zl +
  • Odpowiedz
: tak samo jak mireczki którzy pomagają jak ktoś nie umie skonfigurowac linuksa czy ma pytanie w sprawie auta. nie widzę w tym niczego dziwnego.


@perasperaadopelastra: Oni niczego za to nie dostają, a jednak odpowiadają
  • Odpowiedz
@lastro No dobra, ale nie jest to pracownik customer service wiec zale wobec niego za bwz sensu. Nie znam typa, ale jak bylem na bezrobociu, a potrzebowalem bialka to poratowal kodem i za to mu szacun. A jak ma miec bialko za free za ogarnianie mirasom promocji to czemu nie.
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: Nie wiem jaki ejst twoj tok myslenia, ale jesli ktos by mnie o coś pytał, to jednak bym go nie ignorował. Jesli nie znam odpowiedzi, to "nie wiem" i tyle. Poza tym taki kod moglby ci dac ktokolwiek kto tam kupuje.

Jak mi ostatnio kod nie działal i mu o tym pisałem, to tez sie nie odezwał i na marne traciłem czas przez kolejne 2 dni zeby zakladac nowe konta
  • Odpowiedz