Wpis z mikrobloga

@cebula_online: i jak tam ten notch? Jakbyście mieli uszeregować ulubione rozwiązanie to jaka byłaby kolejność między mix 2s (u dołu), mi 8 (wielki notch), mi 9 (mały notch), mix 3 (rozsuwany)?
  • Odpowiedz
  • 3
@radekrad
1. Mi9 (tylko trudno oceniać bez używania telefonu przez przynajmniej dwa tygodnie)

2. Mix 3
3. Mi8
4. Mix 2s


Na pierwszy rzut oka notch w Mi9 jest sensowny. W Mi8 notch powoduje brak powiadomień, a w Mi9 już takiego problemu nie ma. Do slidera nie jesteśmy przekonani, a niestety po długim używaniu Mixa 2 wiemy, że część aplikacji nie radzi sobie z kamerą zlokalizowaną na dole (nie wykrywa obrócenia telefonu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cebula_online: kurła a ten niebieski jest taki ładny jak na zdjęciach i filmikach czy jednak to kiczowato wygląda? Nie mogę się doczekać, aż pojawi się na polskim rynku. I czy wersja globalna będzie mieć B20 bo ze strony mi wychodzi, że chińska znowu nie ma xd
  • Odpowiedz
  • 0
@desygnat szkło pewnie będzie z dziurą, ale Xiaomi nie produkuje szkieł tylko folie. Nie wiadomo jak wygląda w case, bo tego telefonu jeszcze nie ma w sprzedaży. Na półkach casea nie pokazali.
  • Odpowiedz