Wpis z mikrobloga

Próbuję opłacic rezerwację na booking.com orzystając z karty Curve (Mastercard) jednak pojawia mi się komunikat:
"Nie udało nam się pobrać Twojej płatności.
Użyj innej karty kredytowej lub wybierz jedną z podanych poniżej metod płatności."

Czy ktoś kiedyś próbował płaci w ten sposób i mu się udało?
#booking #curve
  • 7
  • Odpowiedz
@betaTrx: Jezeli masz srodki na kartach podpietych pod Curve, to jedyna rzecz, ktora podejrzewam - to co mi sie stawalo - odrzucalo platnosci, gdzie potrzebne bylo 3d secure...
  • Odpowiedz
@zArteq: środki są, teraz w ogóle mam jakieś krzaki bo pokazuje mi, że zarezerwowałem już ten pokój, natomiast nie mam go w rezerwacjach i nic nie przyszło na maila. Przy próbie anulowania poprzedniej rezerwacji i złożenia nowej strona się wykrzacza bo nie może znaleźć tej poprzedniej. Mam jakąś kumulację faili.
  • Odpowiedz
@betaTrx: To pewnie wyjaśnisz - a PayPalem nie da się opłacić tej rezerwacji?
Mi niektórych spraw za granicą nie szło ani Curve, ani Revolutem, ani PayPalem - ratowałem się kartami znajomych, a potem szybki przelew im na konto Revolutem w lokalnej walucie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zArteq pewnie się da, ale chciałem trochę przycebulić bo jeszcze tej karty nie używałem i mógłbym dostać cashback. No nic wyjaśnię tylko anulowanie tej rezerwacji i opłacę chyba właśnie paypalem
  • Odpowiedz