Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 69! 11 haseł trafionych i BINGO! Była szansa nawet na podwójne, ale jak na tylko 11 dobrych strzałów nawet pojedyncze cieszy. Wyniki:
Jakby słyszał, albo raczej- czytał. Wczoraj pisałem że KASANDRA nie pojawiła się od Walentynek, a tu co? Wspólne ZAKUPY W GALERII

0:20 FAST FOOD- bebzun albo popiermandolił coś w montażu, albo ma okres. Najpierw chodzenie po galerii, a później pizza?! Niebywałe! Oczywiście musi hehe zagadać do Włocha, pożartować, tak żeby cały lokal słyszał kto tu jest królem zgromadzenia. Niczym typowy JANUSZ stojący w kolejce za pangą w smażalni nad Bałtykiem, który myśli że zabawia publikę.

0:38 szafa vs język polski- DZISIEJ. Co takiego DZISIEJ? REKLAMA del faveeero, ojoj tłok i trzeba poczekać na zewnątrz, ojoj nigdy tu pizzy nie próbował. #!$%@?, jeździ tam z Grażyną pewnie minimum raz w miesiącu i wali ściemę że nigdy pizzy nie próbował XD

2:35 Janusz przy stole 2- kobieta jest w połowie pizzy, bo #ussponton zamiast poczekać na nią to #!$%@?ł w 5 minut jak prosię, i mądrzy się na temat Gesslerowej. Przy okazji: rozumiem, pizzę je się rękoma, sam uznaję jedzenie pizzy sztućcami za zbrodnię. Ale chociaż te składniki zgarnąłby na kawałek nożem/widelcem. To nie. Musiało być MACMACMAC
Edit: Byłbym zapomniał- oczywiście czapka na łbie przy stole.

2:56 "A ty najesz się w ogóle tym, czy Ci coś domówić? Tiramisu czy coś?" Tak bebzunie, oszukuj siam siebie. Laska jest w połowie pizzy A TY JĄ NAMAWIASZ DO STESTOWANIA CZEGOŚ JESZCZE. Bo sam się nie nażarł i liczy że czymś dopcha bebech.

3:02 w PRUSAKU dalej brniemy w bajeczkę pod tytułem "Nigdy tam nie jadłem pizzy"

4:10 no i DYSTANS PADŁ. #kieleckiulaniec hehe ironicznie hehe mówi że robią sobie z Grażyną kotlety w panierce z soli. Ciekawe kurnia skąd poznałeś ten tekst knurze, bo wydaje mi się że nie wyszedł on poza pewną stronę ze śmiesznymi obrazkami, której podobno nie cierpisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby ktoś mówił "ale on żartuje, a ty od razu że go piecze"- po czym poznać #!$%@? marcinka? #!$%@? się zacina, kiedy zbiera myśli XD "bo lubimy... tsss... lubimy... jak robimy KOKOKOKLETY to robimy w panierce z soli, a TUTEJ"

10:26 KUUURNIA- w tym jednym zgadzam się z ulańcem. Słowo KURNIA najlepiej podsumowuje tę jego żenującą i nieśmieszną historyjkę-wkręt o Lexusie.
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 69! 11 haseł trafionych i BINGO! Była szansa nawet na podwó...
źródło: comment_hqVWbAbxKIuAZaR6xWhIMGuUIQbk8WrT.jpg
  • 2
@trenosaurus: jestem zwolennikiem teorii, że to środowisko ma większy wpływ na kształtowanie się osobowości człowieka niż czynniki biologiczne, czyli tzw. geny. Na tej podstawie wnoszę, że grubcio miał na prawdę #!$%@? dzieciństwo. Zezowaty grubasek w okularach w polskiej szkole w latach 80., to nie mogło wyjść mu na dobre, musiał zacząć się jąkać, a następnie zacinać.