Wpis z mikrobloga

Bardziej lurkuję niż się udzielam ale myślę, że teraz nie ma co czekać i trzeba to było zrobić już dawno. Za każdym razem, gdy wychodziła podobna afera z ...wiadomymi obozami albo innymi odszkodowaniami miałem ochotę zrobić krótki - 2-3 minutowy filmik, który w wymowny sposób obrazuje, że Polska nie jest winna holokaustowi i że Niemcy nie zaatakowali jej aby bronić żydów przez antysemitami xd. Prócz tego powinno być tam także powiedziane o okupacji (obozy nie były tylko dla żydów) oraz tym, że Polska była wrogiem Niemiec i nazistów, że Polska nie neguje holokaustu tylko odpiera ataki Izraela na siebie. W wykonaniu chodzi o filmik podobny do "The Fallen of World War II" ( https://www.youtube.com/watch?v=DwKPFT-RioU ). Taki filmik powinien być czymś, co można wkleić w komentarzach pod jakimś artykułem czy na reddicie i wyjaśnić wątek.

Są już takie filmiki, ale więkoszść z nich to monolog, który nie wpływa na ludzi tak jak ładna animacja.

Jestem amatorskim grafikiem (może nawet już półprofesjonalnym xd), który zajmuje się podobnymi animacjami. Za każdym razem gdy się do tego zabierałem to kończyło się na tym, że nie byłem w stanie napisać odpowiednio dobrego tekstu czytanego przez lektora i scenariusza. Taki tekst musi być dobry merytorycznie i perswazyjnie.

Czy jest ktoś, kto potrafi napisać taki scenariusz? Musi to być bezbłędny merytorycznie tekst z którego jasno wynika, że Polska nie miała w tym udziału. Ja zająłbym się grafiką i samym wykonaniem.

Skoro ONI nie potrafią obronić się przed wojną informacyjną to zrobią to mireczki xd. Nikt nie zadziera z wykop.pl.

Po angielsku ofc

#polska #izrael #polityka #historia #4konserwy #zydzi
  • 1
  • Odpowiedz