Wpis z mikrobloga

@Nawrotex: uczelnia jak kazda inna - jak pojdziesz po najmniejszym oporze to wyniesiesz z niej nic (tak jak wszedzie), jak sie zaangazujesz, bedziesz sie rozwijal, bedziesz chcial cos robic, to uczelnia daje wszelkie mozliwosci. Nie oczekuj cudow, ale jak masz pomysl po co tam idziesz, to warto
Ukończyłem tam kierunek, do którego się nie przyznam, ale ogółem chciałem tam wrócić na inny, to już świadczy o tym, że warto tam uczeszczac, poziom ksztalcenia wysoki, na miejscu siłownia, jest co zjeść, blisko lidl :D nie wiem jak Twój kierunek, ale ogółem to polecam i tyle
@Nawrotex ja miałem zaocznie, i zdarzało się od 8-20... ale... zależy jak się przylozysz do tego ja chodziłem na polowe zajęć, nie wiem jakim cudem zdałem... jak będziesz mieć okienko, to 10-15minut i jesteś na starym rynku, czas sobie zorganizujesz jeżeli daleko dojezdzasz.
@Nawrotex: raczej bez okienek, rowniez skonczylem i od pazdziernika ide na nowy kierunek

Kolezanka jest obecnie na 1 roku zarzadzania kreatywnego ( rowniez skonczyla inny kierunek) i jest zadowolona
@Nawrotex: godziny zajec roznie bardzo, ja przynajmniej nie mialem okienek, moze w jednym semestrze bylo pol godziny pomiedzy zajeciami, no i nie bylo tak przez caly semestr

Zaocznie faktycznie czesto siedzi sie od rana do wieczora
@psik64: koleżanka ma tu może konto?
Piszesz, że skończyłeś kierunek i teraz zaczynasz nowy, rozumiem to tak, że byłeś na tym kierunku 3-4lata do ukończenia i teraz zaczynasz od nowa tylko na innym kierunku? Czy może jednak byłeś na tym kierunki rok po czym stwierdziłeś, że to nie dla ciebie i dlatego zaczynasz teraz inny?
@Nawrotex: kolezanka raczej nie ma konta :D

Jak chcesz pogadac z kims na zarzadzaniu/po zarzadzaniu to obczaj grupy na FB i napisz do admina

Ja skonczylem 3 letni kierunek, w tym samym czasie pracujac w zawodzie zwiazanym ze studiami (dzieki uczelni + sam ogarnialem tematy pracowe), ale po tych wszystkich latach chce sie dalej rozwinac i troche przebranzowic