Wpis z mikrobloga

"Puk puk puk. Zapraszamy do reklamy."

Dobry wieczór Mirki i Mirabelki!

Być może ktoś z Was planuje wypad do #hiszpania #katalonia w tym roku i nieśmiało chciałbym podrzucić Wam pewną propozycję. A mianowicie wzięcie pod uwagę skorzystania z oferty wynajmu mieszkania, którego jestem gospodarzem.

Mieszkanie znajduje się w miasteczku, które raczej wszyscy kojarzą - Lloret de Mar ( ͡º ͜ʖ͡º)
Doskonałe miejsce do zarówno wypoczynku na pięknych plażach jak i zabawy w popularnych klubach, a ponadto świetna lokalizacja jako baza wypadowa do #barcelona jak i całego Costa Brava.

Lokal o przyzwoitym standardzie, ze sporym tarasem/balkonem, jest w stanie pomieścić do 6 osób (moim zdaniem optymalna ilość to 4 ( ͡ ͜ʖ ͡) ). Posiada wszelkie niezbędne wyposażenie i znajduje się w spokojnej dzielnicy (osiedle zamknięte) w odległości zaledwie kilku kroków od pięknych plaż i ogrodów botanicznych. Do dyspozycji są również baseny znajdujące się na terenie osiedla.

Czym moja oferta się wyróżnia z setek innych? Jestem szczerym Mirkiem, więc odpowiadam - niczym szczególnym ¯\_(ツ)_/¯
Po prostu fajne mieszkanie, w fajnym miejscu i ludzie, którym zależy na zadowolonych gościach.

Jeśli mielibyście jakieś pytania - nie wahajcie się ani chwili - pytajcie w komentarzach lub na PW - postaram się odpowiedzieć jak najlepiej potrafię ((oo))

#airbnb #booking #podrozujzwykopem #podroze #promocje #wynajem #wakacje #tanieloty
TheTasmanianDevil - "Puk puk puk. Zapraszamy do reklamy."

Dobry wieczór Mirki i Mi...

źródło: comment_5CJsf6rxiWSTQZi5a5ZEhstl7dxbc9xL.jpg

Pobierz
  • 20