Wpis z mikrobloga

Czy mógłbym prosić o wycenę mojego komputera? Złożyłem z Wami nowego i chciałbym wystawić stary na jakiś portal z ogłoszeniami.

Procesor: Intel I5 2400 3.1GHz LGA1155 BOX,
Płyta główna: MSI H77MA-G43 Intel H77 LGA 1155,
Karta graficznaL Gigabyte GF GTX 560 1024MB DDR5/256bit,
Dysk twardy: brak,
Pamięć RAM: KINGSTON HyperX KHX1333C9D3B1K2/8G (2 x 4GB),
Napęd optyczny: DVD-RW x22 Samsung SH-S222BB,
Zasilacz: TACENS RADIX V - 650W - 80+ Bronze,
Chłodzenie CPU: Intel (BOX z CPU),
Obudowa: I-Box Lunx 703LD + wentylator 80mm na tyle.

Gratis chcę dorzucić kabel RGB z przejściówką do karty graficznej (sklep, który mi go składał w 2012 nie wspomniał, że to istotny element i ja głupi się dziwiłem, że nie działa w tamtym momencie xD ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Będę wdzięczny za porady jaka kwota będzie uczciwą ceną. Chodziło mi na tym w sumie wszystko - grafika inżynierska CAD na Autodesk Inventor, SolidWorks, jakieś gry jak SaintsRow czy GTA IV. Myślę, że dla niewymagającej osoby do przeglądania internetu czy też mniej wymagających tytułów powinien się spisywać.

#komputery #pcmasterrace #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 8
@XkemotX Siema Mireczku! () Szczerze to jeszcze nie wiem, wyjechałem na tydzień, w weekendowo mam szkolenia i dopiero niedługo się przekonam ale wszystko na to wskazuje xD Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, chyba przemyśle sprzedaż oddzielnie.

@Antlioon Dziękuję za odpowiedź! :)

@dwal Nie ma tam miejsca na tę jedną xD
@MentorPL Jakbyś mnie pytał to lepiej i tak sprzedać jako zestaw, na tak tanich częściach więcej stracisz na wysyłkach niż dostaniesz zysku, a zanim wszystko sprzedasz (zwłaszcza trio zasilacz x obudowa x nagrywarka) to poczekasz "sto lat". Lepiej mieć 500zł za jednym zamachem niż 550 na raty... które nie wiadomo czy w ogóle siądą.