Wpis z mikrobloga

@Variv: Tzn. powiem tak, lepiej nie jechać niż jechać tam (w języku dyplomacji), ale powtarzam, cała grupa powinna odwołać spotkanie i zorganizować je u siebie. To tylko pokazuje, że Polska nie ma przyjaciół na arenie międzynarodowej.
@BarkaMleczna Nie. Lepiej było jechać niż samemu się wypisywać że szczytu. Tak tylko się ośmieszamy i sami wpisujemy że szczytu, który przecież powinien służyć między innymi nam.

To tylko z resztą potwierdza tezy, że v4 to niebezpieczne mity jak cale to miedzymorze itp.
@Variv: nasi przedstawiciele to takie cieniasy, że jakby tam pojechali to dalej by sobie pozwalali pluć w twarz, a potem by dopiero pisali wściekłe tweety, więc ja już wolę, żeby siedzieli w domu.
@Variv: ja nie mam pojecia o dyplomacji, ale ja na miejscu Morawieckiego tez bym pojechał i na miejscu podjął decyzje o wydaleniu ambasador z naszego kraju i obniżył range polskiej placowki dyplomatycznej w Izraelu. To co oni robia z nami to juz jest przesada. Moim zdaniem Izrael grał na to ze Morawiecki nie przyjedzie na szczyt, właśnie żeby pokazac, jak słabi jesteśmy