Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie w którym liczę na waszą pomoc.
Chciałbym sobie kupić moto crossowe do latania po polach i lasach w okolicy mojego rodzinnego domu a w temacie motocykli terenowych jestem totalnym laikiem dlatego chciałbym was zapytać czy kupię coś sensownego powiedzmy do 8k?(to chyba maksymalna kwota na moto do jeżdżenia raz w miesiącu)
Nie wiem czy lepszy jest 2t czy 4t do takich eskapad i pojemność to chyba 250 lub 400/450
Możecie coś podpowiedzieć?
#motocykle
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDyzio: hasło klucz. Ile masz hajsu na remonty. 2t sporo tańsze w utrzymaniu niż 4t. W 4t jak trzeba remont robić to połowa wartości motocykla
@methanex: ciężko mi odpowiedzieć na pytanie bo pieniądze są ale nie chcę wydawać dużo na moto którego będę używał sporadycznie. Jak sie coś #!$%@? to się naprawi ^^,
@xDyzio: kumpel miał 450 tylko do krosu i stwierdził, że nigdy więcej. Za ciężkie, za mocne. Jak się kilka razy na piachu wyglebisz, jak będziesz musiał to dzwigać do pionu, odpalać z kopa to Ci się tak oddech skróci, że będziesz marzył o wypoczynku na zawodach Ironman.
Bierz 250, najlepiej z elektrostarterem.
@vaneck: Bo 450 to jest akurat dużo cięższe od ćwiary.:P
@xDyzio: Szukaj 250 4t /125 2t na początek(200 2t też będzie fajne bo to tyle samo mocy co 125 a krzywa momentu bardziej ludzka). Remonty wyglądają tak, że 2t przesypujesz raz w roku, 4t raz na dwa lata. W ogólnym rozrachunku kasa wychodzi podobna, ale 2t ogarniesz sam posiadając 3 klucze i śrubokręt przez niedzielę w piwnicy.
Tak czy inaczej
@xDyzio: Nie mówię, że nic nie znajdziesz, bo czasem coś się trafi. Problem z takimi sprzętami polega na tym, że żeby mieć pewność to trzeba kupić nówkę. W ogłoszeniach używki zawsze są po remoncie, oleje miały wymieniane na czas i nigdy nie były na megawacie. Czasem nawet jest to prawda.( ͡° ͜ʖ ͡°)