Wpis z mikrobloga

Fajnie, ze ten Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich dostarcza nam nowe dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadanie dla chętnych:
1. Zebrać wszystkie shoty w których rafonix obraża ludzi na omegle oraz wysłać je do tego ośrodka.
2. znaleźć tych ludzi lub powiedzieć im żeby się zgłosili do tego ośrodka.
3. Rozkoszować się widokiem lordozy, który idzie na parę miesięcy do więzienia. Kiedyś nazywał się gitem, więc teraz ma okazję zostać prawdziwym gitem XD
#danielmagical
  • 14
@Obludnikk: No słyszałem o tym oskarżeniu, ale, że go znaleźli to nie.
Myślałem, że oskarżyli go po prostu o rasizm, mowę nienawiści bez udziału gościa, którego wyzywał.

Wiem, że na 100% znaleziono dziewczynkę którą na Omegle "rozbierał" GURAL, ale nawet za takie coś nie poszedł siedzieć więc Rafonix też raczej nie pójdzie.

Ale rozdmuchiwać tę sprawy zawsze można w najgorszym razie przynajmniej kanały im pobanują szybciej ( ͡° ͜ʖ
@Balwanek_i_platki_sniegu: haha a za co miał iść siedzieć? Nigdy nie był karany, jego sprawa stała się medialna tylko dlatego, że był popularny. W sumie nic takiego nie zrobił bo nie spotkał się nigdy z tą dziewczynką. Arsen z baobabem się spotykali i robili dużo gorsze rzeczy i nikt ich nie wyzywa. Oczywiście nikogo nie bronię, mi chodzi tylko o dymy. Niech ich wszystkich zamkną ;)
@ToTylkoPajonk: No fakt za Kuracyje może coś dostać, bo to już nie szczekanie w internecie a działanie w realu.
Za odróbki rzecz jasna też.
Nie rozumiem tych debili - dostają szansę i wyrok to odróbki a oni ich nie wykonują.
Magical jest jeszcze usprawiedliwiony, bo złamał nogę i powinni mu je odroczyć do wyzdrowienia, ale Jaca, Gocha, Rafonix i inni zamiast #!$%@?ć odrobić karę na co liczą, że się im to
@Obludnikk: Baobaba nikt tak nie wyzywa, bo się nie wychyla tak jak GURAL.
Czasem jest gościem czy to na streamie Jachimka, Małysza, Łobody, ale sam nie streamuje i nie zbiera donejtów.

A do tego jest raczej cicho i nie komentuje spraw z tą "pedofilią".

GURAL za to na każdym streamie #!$%@? ludzi samym stylem bycia, niedostrzeganiem swojej winy tym, że on nadal uważa, że to wszystko to wina BOXDELA i innych,