Wpis z mikrobloga

@0x7C3:
Szanowny Panie,
i bardzo dobrze Pan zrobił. Odkąd Pan i reszta patologii wyjechało za granicę, na ulicach zrobiło się o wiele spokojniej, bez strachu w nocy można wyjść z domu, czyściej jest w przestrzeni publicznej (mniejsza ilość puszek po piwie i opakowań po papierosach pozostawionych przez podobnych Panu). Tak więc jeśli macie dylemat czy wyjechać - wyjeżdżajcie! Dzięki temu ci ludzie, którzy potrafią zarobić przyzwoite pieniądze bez potrzeby wyjeżdżania na
@borys88:
Szanowny Panie,
czyżby za dużo liter? Brak umiejętności czytania nie jest tym, czym powinien się Pan chwalić. Niech pan jednak przeczyta do końca moją wypowiedź, a dopiero potem się wypowiada, bo ignorancja i pogarda biją z pańskiej wypowiedzi.
Z poważaniem, Uczony Intelektualny.
@borys88:
Szanowny Panie,
dopóki się Pan nie nauczy czytać wypowiedzi dłuższych niż jedno zdanie, proszę się nie wypowiadać.
Jak się Pan nauczy czytać, to niech Pan się zgłosi do mnie, wtedy wrócę do dyskusji z Panem. A na razie niestety jestem zmuszony zakończyć z Panem dyskusję. Dalsza dyskusja z Panem nie ma dla mnie większego sensu - głównie ze względu na pański brak umiejętności czytania złożonych wypowiedzi pisemnych.
Z poważaniem, Uczony