Wpis z mikrobloga

Bardziej roszczeniowego charakteru i hipokryzji, kiedy swoja osobista niewygode probuje sie ubrac w ideologiczne dyrdymaly o wolnosci itd.


@przekojot: Ano problem tylko jest taki, że ten zakaz pracy w niedzielę nie rozwiązał prawie żadnych problemów, tworząc tylko nowe. Ot, zamiast pracy w niedzielę - gdzie zwykle w sklepie był mniejszy ruch niż w sobotę/popołudniami, masz zwiększone obłożenie w sobotę, szczególnie na drugiej zmianie (w większości sklepów 14/15-22/23) i zwiększone obłożenie na
@Sweet_acc_pr0sa nie kupuje szmat jak ty pedalku wole dokupic cos do kompa z i7 i gtx 1080 o ile wgl wiesz co to jest dzieciaczku, huh zebys w tyle miesiąc zarabial co ja to bys sie zesral xdd jak tam twoja integra, ja sobie ps4 pro kupilem i grałem z jeden dzien po to seby sie kurzyla, ale żeś sie biedaku ponizyl xdd
@hexii: Wolność to właśnie te drobne rzeczy bo składa się z nich.
Handel w niedziele, pasy w samochodzie, wycinanie drzew z działki, posiadanie noża czy inne pierdoły.
Są też ważniejsze rzeczy jak wolność wyznania czy słowa, i co wtedy też będziesz kwiczał a po co masz wypowiadać się publicznie, w domu sobie pokrzycz tylko nie za głośno.
Dla ciebie to może być pierdoła ale wyobraź sobie że nagle #!$%@?ą się i