Wpis z mikrobloga

@pesotto: jeżeli ja zwykły szaraczek znam ta linie, to znaczy ze nie jest wcale taka nieznana. Poza tym, obsługiwali ponad pół miliona pasażerów rocznie. To nie jest mało. Inna sprawa , ze swój upadek usprawiedliwiają przede wszystkim brexitem i cała niepewnością z tym związana. Brytyjczycy, według mnie , są bardzo zmęczeni ta sytuacja. O upadku tej firmy lotniczej dowiedziałem się słuchając Radio 1 w samochodzie dzisiaj przed południem z cogodzinnego
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@orbitowski jak mieszkałem w Anglii jeszcze do grudnia to próbowałem im to tlumaczyc, że są zależni od importowanej energii, żywności i surowców, i eksportu usług finansowych i, że jeśli chcą utrzymać standard życia to muszą być częścią zglobalizowanego świata, ale się nie da. Oni mają mentalność jak Sebastiany spod bloku co noszą bluzy z husarią, "Great Britain, Mighty Britain!". Teraz wychodzi ile problemów tworzy nodeal, zaczynając od linii lotniczych co przerejestrowana
  • Odpowiedz
@pesotto: dokładnie , według mnie #!$%@? wszystko przez to referendum. Mieli dobry deal z EU , a teraz... Kolega z pracy - Brytyjczyk -podczas gdy gadaliśmy o całym brexit - powiedział „we’re fucked anyway” - nie ważne czy wyjdziemy z dealem czy bez.
  • Odpowiedz
według mnie #!$%@? wszystko przez to referendum


@orbitowski: I pomyslec ze to wszystko byla wewnetrzna rozgrywka o wladze wsrod Torysow pomiedzy Johnsonem i Cameronem...
  • Odpowiedz
@empee caly czas jest rozgrywka. Rees-Moggi sp9d znaku ERG marza o zrobieniu drugiego Singapuru. Ciekawe, czy przecietny brytol glosujacy za wyjsciem wlasnie o tym marzyl... wszyscy oni dali sie zrobic bogatym i nietykalnym.
  • Odpowiedz