Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki!
Otóż w mojej pokręconej głowie w związku ze splotem pewnych wydarzeń pojawił się pomysł na napisanie książki. Planowana jest trylogia o przygodach pewnego superbohatera oraz zwykłej dziewczyny która postanawia pomścić śmierć ukochanego a wszystko to ulokowane w polsko- meksykańskich realiach. ! Będzie to komedio kryminał gdzie przy okazji wyśmiane zostaną pewne nawyki społeczne. W związku z tym może ktoś się orientuje czy jeśli użyje prawdziwych nazw danych marek które mogą pojawić się w moim dziele to ktoś mnie potem na bagiety poda bo przecie nie mógł i już (?). Oczywiście nie mam zamiaru pisać o danych markach w sposób jakiś negatywny czy coś. Druga sprawa czy jeśli umieścił bym rozdział w którym "występuje" prawdziwa znana osoba to czy z tego powodu mogę mieć jakieś problemy? Kolejna sprawa to może ktoś się orientuje czy w sejmie są okna? serio pytam bo nie wiem:) Poza tym planuje również dodać mały wątek internetowy i potrzebuje nick jakiegoś wykopka który chciałby wystąpić w epizodycznej roli mojej powieści.


Tak poza tym to pozwoliłem sobie utworzyć nowy tag z tematem związany #tworzeksiazke i pod tym tagiem będą dalsze informacje odnośnie książki. W planach mam również udostępnienie jej rozdziałami ma mirko w przyszłości pod tym tagiem.

#tworzeksiazke #mirkopoezja #pytanie #pytaniedoeksperta #gwnowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach