Wpis z mikrobloga

@WujaAndzej żydzi żydami i antysemityzm nie jest niczym dobrym ale zachowanie Izraela w stosunku do polaków nie jest w porządku no ale kto nas reprezentuje xDD nic dziwnego ))¯_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@jestem_na_dworzu oczywiście że nie, patrzę na to nie z perspektywy polityki tylko ludzkiego spojrzenia, za interesy polityków będą bardzo mocno cierpieć niewinni ludzie, polscy żołnierze tez beda ginac w ewentualnej wojnie która nam nic nie da
  • Odpowiedz
@WujaAndzej no śmieszki śmieszkami ale nawet jak trzeźwy jestem i mysle o takich sprawach to sie dziwnie czuje xD zaraz zjem dobra porcje kodeinki to albo nie bede sie tym przejmowal albo jeszcze mocniej bede sie tym przejmowal ciezko powiedziec xD

@jestem_na_dworzu no tak normalnie to ciężko to znaleźć ale jak pan zdrajca polskiego narodu i złodziej radosław sikorski mówił że będziemy robić laske amerykanom to mial racje, usa i izrael świetnie sie "kumplują", premier izraela znowu się ostatnio pomylił na "naszym" szczycie i miał na myśli coś innego, no ja tam mu wierzę

ciezko mi to teraz sformulowac ale jak bedziemy dalej lache robic amerykanom to nic dobrego z tego nie
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: "Głupia duma narodowa i kompleksy od stuleci, brudne twarze z wąsikami, ci agresywni frustraci"
przez te prawie 30 lat zmieniło się tylko to, że teraz mniej wąsików i brudu
  • Odpowiedz