Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z was już kiedyś taka sytuację? Zamówiłem iPhone xr z euro.com.pl miał on przyjść kurierem dhl w dniu dzisiejszym do godziny 16 o godzinie 18 zadzwoniłem na infolinię dhl gdzie poinformowano mnie, że paczka miała widoczne uszkodzenia I w związku z tym została cofnieta na bazę. Nie wiem teraz co o tym myśleć I co robić dalej, jakieś rady ? #dhl #kurier #kurierzy #oszukujo
  • 12
@Destruktor91: ona nawet do mnie nie przyszla. zostala cofnieta na baze o czym kurier nawet nie raczyl mnie poinformować, musiałem do wydusić od konsultantki @losmen jakies sugestie co do dalszych kroków ? dzowniłem własnie do euro powiedzieli mi, że wystosuja pismo z wyjasnieniami do DHL. Jeśli przyjdzie do mnie to z tego co czytam nawet nie moge sprawdzić zawartości przesyłki
@Borubar23: Wątpię, od tego jest status w śledzeniu który pokaże że przełożył sobie dostawę z braku czasu albo coś w ten deseń, a jeżeli na infolinii mają taką informację to na pewno rozwalili paczkę albo zawartość i teraz próbują coś zaimprowizować.
@Borubar23: Proponowałbym nie odbierać tej paczki, jak odbierzesz rozwaloną to pójdziesz im na rękę, ale lepiej sobie weź zamów nową a tej nie odbieraj, niech sobie to sami wytłumaczą skoro uszkodzili to poniosą koszta podejrzewam nie małe bo jabłko najnowsze sporo kosztuje z tego co widziałem.
@Borubar23: Najgorszy błąd, skoro zapłaciłeś to nie halo trochę, możesz odmówić każdą przesyłkę bez podawania przyczyny, ale jak zapłaciłeś to ujowo. No ale jak mają Tobie dać nowego bez problemu to spoko.