Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 64! Trudno żeby #ussponton codziennie prezentował tak wysoką formę jak wczoraj, ale i dziś trafił 11 haseł i mamy BINGO! Przy okazji #!$%@?ł combosy niczym ja za najlepszych czasów w Tony Hawku. Wyniki:

COMBO! Zaczynamy od romantycznego świńskiego truchtu z KASANDRĄ po żarcie. Truchtowi towarzyszy wybitne audio- zadyszka. TAKA SYTUACJA!

COMBO! 0:30 straszna LIPA ze stołem. W chińskim barze reklamującym się jedzeniem na wynos (czytaj- azjatyckim FAST FOODZIE) stoły są za małe żeby dobrze napchać bebzun

COMBO x3! 1:11 nie ma to jak w restauracji wsadzić łapsko do michy z ramenem swojej partnerki i WYMACAĆ z niej bekon. W sensie że z michy, nie z partnerki XD Dodatkowo menu również wymacane. I CO ZA ULANY KNUR, JA PIERMANDOLE, AŻ CAPS MI SIĘ ZACIĄŁ A JA MUSZĘ ROZCHODZIĆ TĘ ŻENADĘ PO POKOJU. Ten knur, popisując się JAPKIEM odlicza na nim czas realizacji zamówienia. Specjalnie włącza na to stoper... JANUSZ PRZY KORYCIE pełną gębą.
W ramach bonusu hasła JPK- Grażyna w kuchni. Nie ma to jak #!$%@?ć metalową łyżką po teflonowej lub ceramicznej patelni XD

COMBO! PRUSAK 1:27 dziś wyjątkowo bez rozchodzenia żarcia po galerii, tylko rozkminy na temat zjedzonego obiadu w pontonowozie. Motyw przewodni: "Była SUSZARNIA nowa, TEJK AUT, eeehhhh"
Ehhh, take out to jemu powinien robić każdy szanujący się lokal w Kielcach. PS. disapojntment - słowo odcinka

DYSTANS 2:23
m: Siedzenia, dla mnie też nie za bardzo wygodne
K: A dla mnie wygodne...
m: ALE JA MAM WIELKĄ DUPĘ!!11ONEONE!
[...]
m: jak dla Ciebie ramen, bo ty na niego nalegałaś?
K: Wolę...
m: TYLKO MUW SZCZERZE!!!

Nie dość że bez dystansu, to jeszcze cham i prostak.

3:28 KURNIA oczywiście że ramen w Sushi Ya lepszy

4:15 no porażka, no porażka, no porażka JA PIERDYKAM

#mocnyvlog #kieleckiulaniec
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 64! Trudno żeby #ussponton codziennie prezentował tak wysok...
źródło: comment_1uUf08xfcHmpjM0LJwLaxZyiBzGt13eB.jpg
  • 2
@DonJohnsonXIII: jeszcze lepiej. Powrót do rozmowa o krzesłach, i spór czy były wygodne. Rozmowa zakończona:

Ja to właśnie sto sześćdziesiąt... dobra, nie drążę już tematu."


Ergo? Wie, że kasandra ostatnimi czasy, jest w całkiem niezłej formie do besztania jego szanownej osoby, więc bał się odpowiedzi w stylu "No pewnie blisko..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)