Wpis z mikrobloga

Witam zapalilem niedawno odmiane medycznej marihuany ale zacznijmy od tego ze nie palilem okolo 2 lata bo poprostu przestalem
ostatnio uslyszalem o medycznej odmianie " CBD " wiec postanowilem zamowic 2g odmiany mango i poprostu stestowac
przed zakupem vapora do ktorego osobiscie sie przymierzam.
jesli chodzi o palonko to zapach 10/10
rowne 2g dobrze zbitych topkow oraz opakowanie no piekne male i bardzo wygodne
ale do rzeczy postanowilem stestowac to w joincie wiec kupilem filtry weglowe, bletki i skrecilem z 0.35 malego wariata
objetosciowo lolek wyszedl jak naprawde dobra polowka i bylem naprawde zaskoczony
podgrzalem z 3 minuty bletke tak zeby jakies cbd sie wytworzylo i zebym cos wciagnal a nie samego dymu .. (tak sobie w sumie wymyslilem ze moze zadziala ) .
popalajac tego jointa kopcilem go bardzo powoli zeby jezz przy ogniu lekko sie tlil tak zeby jakies cbd wlecialo do moich pluc
jezeli chodzi o smak to normalny jakbym palil ziolko oraz duzy plus nic nie drapalo w gardelko a zapach w sumie tez taki sam .

ogolne wrazenia mialem takie ze po spaleniu tego jezzu czulem lekkie rozluznienie miesni lekko siadlo mi na oczy i pojawil sie lekki usmiech ale bomby zadnej nie mialem
ale co najwazniejsze fajnie kladzie do spania ( na tym najbardziej mi zalezalo bo mam lekka bezsennosc )
ten test robilem na pelny zoladek i piszac tego posta po 30 min od spalenia czuje ze przed spaniem bede musial zajrzec do lodowki

ogolnie na nastepna wyplate kupuje vapor i bedzie to dla mnie bardzo dobry lek na bezsennosc popalajac chmurke przed telewizorem o 23 chociaz nie zrezygnuje z jakiegos jointa bo jestem stary rocznik i lubie ten rytual krecenia lolka :P .

to chyba tyle mam nadzieje ze cos pomoglem :)
jesli jest ktos obczajony w tym temacie to poprosze o jakies tanie a sprawdzone vapory

Pozdrawiam !

#medycznamarihuana
#marihuana
#cbd
#wykopjointclub
soba - Witam zapalilem niedawno odmiane medycznej marihuany ale zacznijmy od tego ze ...

źródło: comment_0ZBbZsy9A3hhUKQ72tBG7nAhRdjWT9pi.jpg

Pobierz
  • 24
@soba: Nie polecam vapow. Jakis czas temu wygralem niezly vap w konkursie, kupilem sobie susz cbd i generalnie nie widze w tym kompletnie sensu. Lekki relaks, smak byle jaki, jakies takie nie wiadomo co.

Serio, nie warte pieniedzy.

O ile dobrze pamietam to juz palenie cbd w jointach totalnie mija sie z celem, bo ma zbyt wysoka temperature i rownie dobrze moglbys palic trociny chomika.
@soba: ja dzisiaj zamowilem sobie xvape fog za 469,- sklep stacjonarny i ma mozliwosc wysylkowa to najlepsza opcja by nie trafic na buble...te G-Pen mozna sobie odpuscic... najtanszym sensownym elektronikiem jest fenix mini
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soba: ja polecam vapcap m , w końcu ogarnąłem jak porządnie używać ( mam od tygodnia). I używam tego cbd z allegro co ma +12% cbd ale jestem w trakcie zamawiania jakiegoś suszu z zagranicy z 26% CBD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybanamase: vapcap m też daje radę , ale to manualny. Mam odmianę Mango z cbweed i czuć to mango, ale orange skunk lepszy. Niedługo stestuje strawberry I inne + coś szwajcarskiego