Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś w moim technikum dyrekcja zrobiła "anonimową" ankietę o narkotykach, w szczególności o marihuanie. Nie było mnie tego dnia więc uniknąłem problemu, ale dojechali wszystkich uczniów którzy byli za legalizacją. Porównywali charakter pisma z np. sprawdzianami by ich odnaleźć.
Z tego co słyszałem rodzicom tych w większości dorosłych pociech kazali dogłębnie przetrzepać pokoje. Co z tego, że nic nie znaleźli, ale uczniowie wtedy płakali. Stare, dobre czasy zapewnione przez Polski rząd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #szkola #marihuana #narkotykizawszespoko
  • 43
  • Odpowiedz
@Kowal94 Ja wypełniałem ankiety tylko innym długopisem i zawsze tylko zaznaczałem odpowiedzi. Niestety pokolenie sprzeciwiające się marihuanie jeszcze nie wymarło, dlatego założę się że chętnie zrobiliby to jeszcze raz
  • Odpowiedz
@atteint: Być może, po prostu zakładałem, że gdyby to naprawdę tylko od szkoły zależało to nie robiliby takich akcji. Skoro przez wiele lat działania technikum nie było podobnych ankiet, to skądś ten bodziec do ich zrobienia musiał przyjść.
  • Odpowiedz
@Kowal94: Zawsze z kumplami na takich anonimowych pisaliśmy jakieś mega debilizmy, rysowaliśmy swastyki itd. i podpisywaliśmy dla beki losowe osoby. Raz ofiara się przyznała, że to on napisał, bo chciał przykozaczyć jaki on to odważny XDDD dostał taki #!$%@? od dyrki, że masakra XD.
  • Odpowiedz
@Kowal94: Podobną ankietę przeprowadzili kiedyś u mnie w szkole tylko na temat chęci do życia, czy coś takiego. Moja koleżanka wypełniła bardzo szczerze, zaznaczając, że nie chce jej się żyć itd. Jakoś się tak złożyło, że na następny dzień nie poszła do szkoły. Zdziwiła się jak jej koło 10 wpadła policja do mieszkania XD myśleli, że chce się zabić. Oczywiście ankieta była "anonimowa".

  • Odpowiedz
@Kowal94: To nie podchodzi czasem pod jakiś paragraf? Bardzo chętnie zobaczyłbym dyrekcję takiej szkoły i nauczycieli za to odpowiedzialnych płacących karę za kłamstwo i bezczelne oszukiwanie uczniów, łamanie praw człowieka, no bo jak #!$%@? anonimowa to anonimowa. Gdybym był rodzicem którychś z tych dzieci to bym zrobił inbe w tej szkole. Niewazne czy chodzi o mj czy o ulubiony kolor
  • Odpowiedz