Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zrecenzuje wam @wypokk a jest o kim pisać, no poprostu krwa kocur #wykoprecenzja i #przegryw
Pochodzi ze wsi, co jest często wspominane przez niego samego. Wieś to jego udręka, koszmar, droga krzyżowa i meta-fizyczne piekło. Wypokk poza dziewczynami najbardziej miłuje sobie myślenie. Najbardziej wspomina o myślach samobójczych

ja #!$%@? życie i samotność od urodzenia na tej wsi naprawde mi odbiera jakikolwiek sens egzystencji chyba pora

faktycznie sie #!$%@?ć

i wiele więcej na jego profilu ( zapraszam) acz to za mało powiedziane, on jest poprostu filozofem życia - nihilista, nonkomformista, poprostu cierpi z powodu swojego istnienia, cały czas walczy z depresją
Uwielbia rapsy ( Malik Montana, Bedoes, PR8BL3M m.in) i jest największym krwa fanem Gothica jakiego znam, najbardziej lubi Noc Kruka
Kocha się w Elsa Jean, która ma też na swoim avatarze.
Chciałby wciągać kolumbijską kokaine na drogim jachcie pływając między wyspami indonezyjskimi, i codziennie uprawiać orgie z suczami 9/10
a tak na poważnie, wspomina o mieście wojewódzkim i ruchaniu studentek i zarabianiu pieniędzy na godnym poziomie
Interesuje się wszystkim np. psychologią, filozofią, astronomią, ekonomią, polityką, socjologią, seksuologią . . ... Pracuje na magazynie u Janusza za najniższą czyli 2k
Wypokk jest odwiecznym wrogiem @AurenaZPolski bo podobno już nie jest true #przegryw bo podobno kiedyś zasrał.
Kocha kobiety, brunetki blondynki rude, szatynki, ale jego faworytkami do tej pory są blondynki ( skandynawki ()
Mieszka z rodzicami i dziadkami

Moja babka codziennie #!$%@? że wszystko jest zatrute ( od 2 lat już to samo #!$%@?)

Mój dziadek co dwa dni obsra kibel i wymaże z każdej strony tak że elbert einstein łapałby sie za głowę jak to jest możliwe

I tak się żyje na tej wsi


i

Właśnie wdepnąłem w szczochy mojego dziadka (albo babki). Oboje jak zwierzęta w kiblu, przy stole to samo.


i

srać mi się chce a kibel jest obszczany i czekam aż matka #!$%@? dziadka żeby sie #!$%@? nauczyl bo obsługiwać bo tak

to pojde posprzatam i jutro znowu osra/obszcza kibel


Mógłby napisać książke o swoim życiu, nawet o niczym i tak bym kupił ten sztos. Chłopak bardzo niedoceniony ale wierze że ten kocur pokaże wkońcu pazury, ja czekam wierze
widze w nim ogromny potencjał

@zielonka696969 jak sprawdziłem się? ;)
  • 13
  • Odpowiedz