Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ver0s: A ja uważam to za kanon dlaczego? Przepowiednia Itliny o tym że świat odrodzi się wśród popiołów (wojna) i odrodzić się z nowym słońcem (dominacja Nilfgaardu i jeszcze spójrzcie na godło tego kraju).
  • Odpowiedz
  • 0
@Czarny_Klakier: bzdura. Zrobiłem tak jak mówiłeś i tak miałem zakończenie z Cię i jako cesarzowa.


@Tison Na jej wybór składa sie kilka decyzji. Rozwalenie laboratorium było jedna z nich ale nie jedyną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarny_Klakier: O tym pisze i tak miałem cesarzowa. Ba miałem wszystkie 3 zakończenia i żeby Ciri została wiedzminka zrobiłem to wszystko o czyn mówicie ale nie poszedłem z nią do Wyzimy
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73 @tomahawkk : Też mi się wydaje, że zakończenie z wiedźminką jest trochę zbyt cukierkowe. To z cesarzową jest o wiele bardziej emocjonalne, gdy Geralt i Ciri idą na ostatni spacer i później się żegnają. Prawie się wtedy popłakałem. Z drugiej strony żal mnie trochę ściskał podczas scenki pod koniec krwi i wina kiedy Ciri mówi, że życie cesarzowej jest chyba jednak nie dla niej. Zawsze starałem się stać po jej stronie,
  • Odpowiedz
@Ver0s: @Tison: To #!$%@? co w końcu trzeba zrobić żeby została Wiedźminką i było cukierkowe zakończenie bo przechodzę ponownie właśnie.

1. Nie wziąć hajsu.
2. Walka na śnieżki.
3. #!$%@?ć labo.
4. Wziąć ją do Emhyra czy w ogóle jej tam nie brać?

Dzięx!
  • Odpowiedz