Wpis z mikrobloga

Cześć perfumowe Mirki,

trochę spadła moja aktywność na tagu i jest mi w sumie głupio, bo ostatnio nie wrzucam żadnego sensownego kontentu ehh.....
W każdym razie nam dla Was dwie odlewki 10ml Giorgio Armani - Acqua di Gio Essenza które mi wczoraj wpadły do rąk, po 6zł/ml - zapach który jest wycofany już dawno z produkcji i jest trudno dostępny.
Z tego co pamiętam, to pytania na tagu się przewijały, gdzie dorwać flakon oryginalny.
Jakieś flakony wiszą na Allegro w różnej cenie - od 350 do 550zł, ale jeśli mam być szczery to jestem sceptycznie nastawiony co do oryginalności niektórych aukcji, biorąc pod uwagę jak mocno podrabiane jest klasyczne AdG.
Tutaj mam pewność, że jest to oryginał.
Drogo....wiem, że drogo, więc nie zdziwię się jak nie będzie chętnych :)
Nawet traktując go jako pozycję czysto kolekcjonerską.
W każdym razie jest to okazja na złowienie odlewki, bo jeszcze się nie spotkałem, żeby ktoś ten zapach rozlewał, czy miał na oddanie jakieś ml.

Jakbyście chcieli, to także mam do oddania 50ml Salvatore Ferragamo - Pour Homme za 1,4zł/ml w dwóch dekantach po 25ml, bo miałem się wymienić za coś, odlałem je i gościu zrezygnował.
Też słabo dostępne perfumy, chociaż na tagu chyba kilka razy się przewijały ostatnio :)

Odlewki mam gotowe, przesyłka jaka tam chcecie, czy inpost, czy poczta polska i mogę od ręki wysłać.
Też odbiór osobisty jak ktoś chcę to zapraszam.
A i nie liczę za szkiełka od AdG Essenzy :D
Jak ktoś weźmie 25ml Salvatore i AdG, to i za szkiełko od Salvatore nie liczę :)
A co, zaszaleć czasami można!
Ba...jeszcze Wam etykietki porobię, bo nienawidzę jak są podpisane długopisem tylko :/
(Drogie te etykiety...mam nadzieję, że Wam się trzymają dobrze po ostatnich rozbiórkach).

No to tyle w sumie..
Taguje na nocnej (przepraszam, nie krzyczcie na mnie nocniki!) #rozbiorka i #perfumy, a taka prawdziwa, standardowa rozbiórka na pewno pojawi się w Marcu.
W lutym odpoczywam od rozlewania Wam czegokolwiek :)
  • 4
@mixxers
Oki, odezwę się zaraz na PW do Ciebie :)

@furcio
Tworzę grafikę do każdego flakonu na przód i na tył - mam mniej więcej już obeznane wymiary jakie pasują do flakonów 100-10ml, drukuję je na takich kartkach samoprzylepnych kupowanych na sztuki (szkoda, że nie mam drukarki laserowej, to ładniej by jeszcze wychodziły), wycinam je i przyklejam na flakony.
Od cała filozofia :D

@Bubulon
Ok, odezwę się do Ciebie na PW zaraz