Wpis z mikrobloga

Tylko 4 suw na pierwszy. Tak tak wiem nie ma tego pierdykniecia ale to ma być do miłego polatania a nie wyczynowy sprzęt który się co chwile remontuje.
  • Odpowiedz
@lyxx teraz "modne " są 2T ja jestem staroswiecki i jeżdżę na 350 4T . Polecam ci znaleźć kogoś kto pozwoli się przejechać, sam sobie wyrobisz opinie
  • Odpowiedz
@kipowrot bzdura.

@lyxx 250 w 2t na początek to sredni pomysł lepiej kupić sete i za rok sprzedać, ale chyba tak jak Ci radza 250 4t będzie najodpowiednieksza tylko żeby nie kupić miny, bo dostaniesz po kieszeni.
  • Odpowiedz
do lasu co lepiej enduro a nie cross. uważam że na początek 2t jest lepszym rozwiązaniem, remonty są częstsze niż 4t ale za to mniej kosztowne, poza tym 2t to prosty silnik więc będziesz mógł się podszkolić i samemu wiele rzeczy ogarnąć z przyjemnością. 125 2t enduro to najlepszy pomysł
@lyxx:
  • Odpowiedz
@lyxx: 4t do lasu? ok może na początku będzie fajnie, ale znajdziesz kolegów, będziecie upalać moto gdzieś w wąwozach, między drzewami i 4t zacznie się gotować gdzie endurówka w 2t śmignie obok i nawet nie zajęknie
IMO 2t lepsze
  • Odpowiedz
@lyxx: 350 to połączenie 250 i 450 i ich najlepszych cech. Ale kupno jej na początek niby ok ale lepiej kupić sobie coś słabszego i go opanować bo zobaczysz ile to ma mocy i sie będziesz bał kręcić tak jak powinieneś, i sie mniej nauczysz. Jeździłeś już czymś wcześniej? Jak nie to ja skupiłbym sie na 125 albo 250 w 4t, i potem zmiana na większe. A teksty o remontach to
  • Odpowiedz