Wpis z mikrobloga

@Eskeel: O to, że te wszystkie konta związane z tvp regularnie wrzucają duplikaty, a moderacja pomimo zgłoszeń ma to gdzieś, i powiem szczerze boli mnie to, zważywszy na to, że np moje znaleziska są wywalane za duplikat mimo, że są dopełnieniem tematu znaleziska, które już było. No i o tym, że te konta tvp wzajemnie się wykopują to już wspominać nie muszę
  • Odpowiedz
@Wanzey A to powiem ci lepszą rzecz, ja sam siebie zgłosiłem do moderacji bo zrobiłem duplikat niechcący i dalej wisi. A co do tego co piszesz to przykre, znaczy.. Nie wiem nawet jak to skomentować. Ale pociesze cie, będę wykopywać twoje znaleziska. :D
  • Odpowiedz
@strumienzgor: https://www.wykop.pl/regulamin/
@Eskeel: Senkju riczard, ale mi bardziej chodzi o to, żeby jednak moderacja przestrzegała regulaminu
@ultraknur669: I co z tego, może mieć nawet 0 wykopków, ale wrzuciłem je pierwszy. I jakby wrzucili znalezisko typu update jednak michnika wydadzą polsce to spoko. To byłoby uzupełnienie do mojego i luz, bo sam takie wrzucam (mimo, że pewien moderator wywala za duplikat ale spoko), ale to co oni
  • Odpowiedz