Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@SanteSimon: ja potknalem się o psa jak ściągnąłem buty o 3 w nocy na chacie i wpadłem do szafy zrywajac całą rurę na której wisiały kurtki i rozwalajac półki na buty, też nie polecam, ofc będąc po kilku bongosach
  • Odpowiedz
Jaraliśmy z kumplem naturke Holendra #!$%@? i w drodze powrotnej (kumpel mieszkał koło jakiegoś klasztoru) podbiłem do losowej osoby i zapytałem „sorry, nie masz może ognia?” Okazało się że to zakonnica i odpowiedziała „nie kochane dziecko”. Innym razem po dxm dostałem ataku paniki i prosiłem ludzi na ulicy żeby karetkę wezwali bo mi się telefon rozładował xd
  • Odpowiedz
@SanteSimon: Po pigułach i całej nocy szlajania się po dyskotekach zrobiliśmy imprezę na głównym placu gdzie są fontanny które działały, o 10 rano, w niedzielę. Na szczęście to było w anglii więc bez przypału.
Inna bardziej #!$%@? akcja to po spaleniu z kumplem w pracy 2g jakiegoś holendra, siedzieliśmy godzinę bez ruchu tak nas potrzepało a później musieliśmy pracować więc poszliśmy do maszyny i #!$%@?śmy towaru za 50 tysięcy. W złym
  • Odpowiedz
@SanteSimon poszłam z niebieskim na zakupy do lidla bo gastro mocno. Nabraliśmy pół koszyka w większości słodycze i przy kasie okazało się że oboje nie wzięliśmy portfeli. Zrobiliśmy rundkę po sklepie żeby odnieść wszystko na miejsce. Wróciliśmy tam po pół godziny już z pieniędzmi ()
  • Odpowiedz