Wpis z mikrobloga

@Zerri: @bajeron: Mistycym - rzecz nieodzowna w 4 mapie Dragon Slayera ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak w SOD wjechało bardzo łatwe do złożenia Źródło maga, to mistycyzm zacząłem kłaść na półce z pierwszą pomocą czy sokolim okiem.
  • Odpowiedz
@bajeron: Nie byłoby to takie durne, gdyby np. leczyło grupowo a nie #!$%@? jedną jednostkę na 100 punktów () I jeszcze przy okazji pierwszego lepszego łańcucha piorunów infrastruktura idzie się #!$%@?ć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Elon-Tusk: Tak jest! Po co się uczyć czarów samemu, jak możesz ściągnąć od wroga ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, to nie wiem czy sokole oko może ściągnąć czar np. trzeciego poziomu jeżeli nie mam mądrości?
  • Odpowiedz
@bajeron: Mistycyzm się przydaje jak nie chce ci się szukać nabitym bohaterem #!$%@? tej #!$%@? studzienki albo dymać do miasta, tylko latać po mapie. Wtedy raz dwa sześć masz doładowaną manę.
Zawsze brałem:
Mistycyzm,
Magia ziemi
Wiedza
i nie ma #!$%@? implozja na exp jak w masełko, do tego na necro ożywienie trupów i szkielety na fakturę.
  • Odpowiedz
@tellet: memik kradziony xD ja bym tam dał pierwszą pomoc, chociaż sam osobiście mistyzm biorę jako ostateczność... jak już nie ma nic lepszego. Mana management i nie rzucanie czarów na pierdoły i ma się miejsce na bardziej przydatny talent niż zwiększona ilość many
  • Odpowiedz
@bajeron: No ja np. grając isrą na priorytet biorę magię ziemi lub ew. powietrza na prędkość i pioruny/teleport, wiedzę, potem jak gra pozwoli- ofensywę/płatnerza. Reszta to właśnie te od many, bo jak sobie pomyślę że mam ganiać za tą obsraną studnią albo zapychać miejsce artefaktami to mnie szlag trafia.
No ale ostatnio dostałem do wyboru taktykę lub szczęście. Nie wiem czemu taktykę się tak wysoko ocenia np. tu:
http://h3.heroes.net.pl/umiejetnosci/wszystkie
ale dla
  • Odpowiedz
Na wogu te umiejki nie były takie złe.

EE - losowy czar co poziom (level czaru zależy od poziomu EE - na expercie można wyłapać TP i Armageddon). Usuwa się ze slota jak już znasz wszystkie czary.

Mistycyzm - przywraca 10-30% many. No i to ma kuźwa sens. Przy poolu 400 wlatuje 120 na turę, można cisnąć wrotka i wskrzeszanie. Warto było grać z kombem inteligencja i mistycyzm, szybko miałeś bardzo duży
  • Odpowiedz