Wpis z mikrobloga

@gansevudei no i powiem szczerze sporo zmian weszło. Nowe auta, dużo różnych aktywności itp. Także w sumie na plus, bo zaraz po premierze straszna bieda była. Doszedłem do 50lvl i dałem sobie wtedy spokój. Teraz w sumie próbuje się wciągnąć i nie jest źle poza tym beznadziejnym modelem jazdy samochodami
@magiczny_orangutan: GTAO dostaje średnio 3 duże aktualizacje rocznie i ze 2-3 mniejsze.
PC? Zapraszam do ekipy! Pomożemy zapoznać się z grą. Gorąco zachęcam do korzystania z ekipowego TeamSpeaka, nawet jak nie masz mikrofonu.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)

A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też nie zaszkodzi jak już przeczytasz.
@magiczny_orangutan: jest jeszcze na tej samej zasadzie event z toporkiem.

W Los Santos i hrabstwie Blaine nie brakuje degeneratów, a Maude Eccles na razie odłożyła na bok swoje marzenie >o domu z białym płotkiem, mężu i psie imieniem Skip, aby na nowo rozniecić w sobie pragnienie sprawiedliwości.


Czekajcie na wiadomość od Maude, która znów ma dla Was zadanie. Dostarczajcie jej zbiegów żywych lub >martwych, aby ukończyć wyzwanie i odkryć położenie kamiennego