Wpis z mikrobloga

Witam. Czy posiada ktoś rzetelne informacje co melin robi całymi dniami poza domem, bedąc niby w pracy albo załatwiając "ważne" sprawy? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tylko szabruje śmietniki.
#bonzo
  • 15
  • Odpowiedz
@maroLem87: to czemu nie robi tego w domu? chyba lepiej siedzieć w domu niż błąkać się na mrozie. poza tym jeśli ściemnia kobrze, że pracuje, to chyba zorientowalaby się, że robi ją w #!$%@?, choćby dlatego, że nie dostaje wyplaty...A poza tym czasem wrzuca fotki, ktore wyglądają jakby na serio chodzil czasem do jakiejś pracy...
  • Odpowiedz
@wyhodek666: Też nad t się zastanawiałem. Wg mojej teorii wychodzi po prostu spotkać się z kolegami-menelami z którymi nie raz w przeszłości grzebał. Przy nich znajduje pełną akceptację, jest przez nich doceniany, szanowany jako youtuber i człowiek z wyższych sfer. Nawet jest nagranie z przed kilku lat jak Bonzo rozmawia pod murkiem z tymi kumplami, żywo gestykulując rękami.
  • Odpowiedz
@AtylGimbazol: znam te filmiki, jestem raczej na bieżąco z melinowymi nowościami, po prostu wydaje mi się dziwne, że codziennie łazi wieczorami po mieście i załatwia "ważne" sprawy i tak naprawde nie wiadomo co robi... jesli nadal aktywnie grzebie w smietnikach to mysle, ze pojawilo by sie coś nowego, bo te filmiki mają juz ponad 2 lata. No i skoro pracuje jako sprzątacz to nie chce sie wierzyc, że nikt go nie
  • Odpowiedz
@wyhodek666: jakiś czas temu przy wznowieniu nagrywania filmików ktoś go nagrał parę razy , ale nie podczas grzebania , nawet wtedy wyszło że grzebie przy biedronce . Nikomu się nie chce teraz latać za melonem , to już nie te czasy walki z hejterami . To zdjęcie z pracy było poprzedzone informacją przez jednego z użytkowników wykopu , więc pracownicy wiedzą kim jest
  • Odpowiedz
@AtylGimbazol: latać może już nie, ale chociaż przy okazji na pewno ktoś trafił na niego. a jak ma się sprawa z jego przymusowymi wyjściami z domu? to prawda, że jak nie pracowal, to wychodzil rano z domu udajac, ze idzie do pracy?
  • Odpowiedz