Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jest właścicielem mini cooper rocznik 2003 do tak 2007 to chętnie poczytam opinie o tym aucie. Chodzi mi o awaryjność, jakieś niespodzianki czychąjce na pierwszego właściciela takiego auta, bo reszta mi pasuje, dobrze się nim jeździ i ceny takich aut też są ok.
#anglia #emigracja #motoryzacja
  • 10
@niepanimaju:
Obecnie mamy insignie 2.0 i chcemy coś mniejszego co nie będzie jakoś szczególnie drenować naszej kieszeni. Mini całkiem fajnie mi się jeździ i nie patrzę pod kątem, czy auto jest hipsterskie, w Anglii to bardzo powszechny model, więc nie wyróżniał bym się praktycznie w ogóle.
@wxx71:
To chyba nie jest jakaś kosztowna część? Moją insignie już zaczyna zżerać rdza, a auto jest z 2011 roku... Pojawiła się na przednich drzwiach pasażera, do tego do robienia mam układ kierowniczy (wyciek, ale nie ustalono dokładnie gdzie), no i to disel więc nie podoba mi się to jak pracuje: kle kle kle. Duży plus to pojemność auta i spisuje się na dłuższych trasach, których nie ma tak wiele, nie
@eth0: silniki w mini tez nie maja jakies ultra fajnej kultury pracy, nawet jak na benzyniaki, wydaja dziwnie dzwieki, jak kosiarka elektryczna, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) lambda nie jest droga, ale uciazliwe do wymiany bo czesto są zapieczone jak #!$%@? bo w tym wypadku jest ona zaraz po otworzeniu masku na katalizatorze, a kat jest zaraz przy silniku wiec te temperatury tam troche szaleją, temu lambdy
@wxx71:
Masz jakieś inne propozycje, bo nie bardzo chcemy się trzymać tej insignii, niby spoko, ale teraz nie jest nam potrzebne tak duże auto. Jak tylko zrobię przegląd to będę chciał je sprzedać i kupić coś innego, ale z motoryzacji to jestem noga, kompletnie nie mam o tym pojęcia:)
@eth0: Nie mam pojecia. Nigdy nie mialem mniejszego auta niz bmw 3, serio. Moja zonka #!$%@? roznymi autkami i wszystko co miala zazwyczaj bylo spoko, jej zalezalo tylko zeby byla klima i wspomaganie, reszta obojetna, tymbardziej ze maz mechanik dbal o cały stan techniczny itd ;) ale najbardizej przypadla jej do gustu bmw f21 120i ktora miala prawie 2 lata, 180 konny benzyniak robil serio robote, autko spoko samo w sobie
@wxx71:
Sąsiad miał taki model, w sumie do tej pory ma, teraz nowa sąsiadka ma audi a3. Muszę zrobić jakiś porządniejszy research.
@eth0: nie kupuj, w 6mcy poszlo w ten samochod wiecej niz byl wart swego czasu ( rocznik 2004 - autko zony)
Ogromne problemy ze skrzynia biegow + sprzeglo, poczytaj fora. DO tego dochodzi czujnik poduszek ( fotel pasazera i kierowcy.
Jedyny plus tego auta to wyglad ( auto dla idealne dla kobiet ) + jezdzac tym autem czujesz sie jak w gokarcie ;) niezle sie zbiera silnik 1.6