Wpis z mikrobloga

Jak to u Was wygląda z maratonami w wot? Udało Wam się któryś dociągnąć do 100% zniżki/ dobijacie przykładowo do 60 i kupujecie/ nie robicie w ogóle- no i ile czasu podczas maratonu musieliście poświęcić?
Czy stawiacie na misje dla X tierów, czy na bazowy exp?
Pytam dlatego, bo dla mnie wręcz niewyobrażalne jest zrobić full maraton tylko zbierając bazowy- uśredniając to bazowego wychodziło mi około 600+ na bitwę, chyba bym zdechł przed kompem gdybym miał robić 100% zniżki z takimi wynikami. xD
A w moim przypadku misje na mistrzostwo odpadały ze względu na tylko jedną dychę w garażu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wot #worldoftanks
  • 6
@Michalczewsky: Grając dychami zrobiłem full maraton, z czego połowa misji wpadła z "trudniejszych" misji, szczególnie te na końcu, które wymagały po 50k bazowego expa.
Grając codziennie po 4-5 godzin max skończyłem maraton 3 dni przed jego zakończeniem (AX oraz SU).
Da się to zrobić sprawnie będąc nawet przeciętnym graczem. Tylko trzeba mieć X tiery, ja mam ok 30 więc pod każdą misje coś się znalazło...
Misja na top dmg - Skoda.
@Michalczewsky: robiłem zwykle 60%, resztę płaciłem, bo zależało mi na fantach, ktore były dodatkiem do czołgu. Nie miałbym energii na to żeby robić na 100%, zresztą oni właśnie na takich graczy liczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wg się wyrobiło przez ostatnie lata jak wyciągnąć hajs z kieszeni graczy. Każdy jest sprofilowany pod kątem marketingowym i finansowym, żeby było wiadomo ile pieniążka można wyciągnąć.

Prosty przykład. Ja nigdy
@Michalczewsky jedyny fajny maraton jaki pamiętam był na Pilota. Jedna misja dziennie do zrobienia. Z każdym dniem misja coraz trudniejsza. Teraz to wygląda na zasadzie farmienia ogromne ilości exp. Grając te dwie nawet trzy godziny dziennie nie ma możliwości zdobyć za full free czołgu, nawet jak fioletem jesteś to musisz farmić czołg 7-8 godz dziennie albo odpalasz bota. Dlatego wszystkie maratony wg mam w dupie bo są tak zrobione ze nie liczą
@Michalczewsky: na Progetto nabiłem 70%, resztę miałem w dupie

A w moim przypadku misje na mistrzostwo odpadały ze względu na tylko jedną dychę w garażu

ja mam jedną, ale dawałbym radę gdyby nie to, że nie ogarniam #!$%@? na dziesiątkach