Wpis z mikrobloga

@LM317K agresywna uznana przez kogo?


Stwierdzenie to jest okreslane i przypisywane konkretnej rasie nie poprzez nieudaczników prowadzących te zwierzęta, ale o ich instynkty, predyspozycje do pewnych zachowań. Czy to rasy gończe czy to rasy myśliwskie.. Mają bodźce uruchamiające pewne zachowania.
Tak samo ludzie tak samo zwierzęta maja swoje charaktery. Nie bierze sie to tylko od sebixow. Odpowiednia masa, budowa ciała, porywczy charakter wpływają na postrzeganie rasy. Chcesz mieć takiego psa? Miej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Airbooz tak samo ja wymagam od Ciebie, zeby Twoje dziecko nigdy nie podchodzilo do obcych psow i zebys je trzymal blisko siebie, gdyz wzbudzaja we mnie niepokoj ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nini: Psiarz to jednak stan umysłu. XD Dziecko nie rozszarpie psa, taki pies dziecko akurat tak, nigdy nie wiadomo kiedy coś strzeli takiej rasie do łba. Tak samo z innymi psami, które takie ścierwo które kupiłaś może zagryźć jeśli go nie upilnujesz. Mniej cynizmu, więcej myślenia i odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
@matra

Prócz pogardy w twoje wypowiedzi doloz proszę argumenty. W Czym nie zgadzasz się z wypowiedzią ze dziecko krzywdy psu nie zrobi? Jaki jest twój pkt widzenia? Nic nie wynika z Twojego 'raczysz #!$%@? kpić'
  • Odpowiedz
@Airbooz: to nie jest pogarda, tylko kategoryczne niezgodzenie się z Twoją wypowiedzią. Jeśli chcesz konkretów, to potem się do nich odniosę, bo wychodzę z psem na spacer.
@Kacorek: z każdego psa się da, metod jest sporo, uwierz mi.
  • Odpowiedz