Wpis z mikrobloga

Też wypełniam ankiety, więc powodzenia kolego z branży :) Jednak w Opinie.pl się coś popsuło w nowym roku i bez poleconych to raczej ciężki temat (choć oczywiście warto próbować, więcej paneli, większa opcja zarobku). Widzę, że w opisach nie masz jednego z lepszych paneli zagranicznych, więc jeżeli pozwolisz to podrzucę swój opis (może być w prywatnej wiadomości, bo nie chcę Ci się w Twój temat wtrącać i robić konkurencji).
#ankietyzankieciarzem
  • 38
@Martitka Podeślij mi refy na pw to się zarejestruje jak fajna stronka bo trzeba sobie pomagać ( ͡º ͜ʖ͡º). A jeśli chodzi o opinie.pl to się może jeszcze rozkręci, w tamtym roku to słyszałem, że to był kocur panel jeśli chodziło o wypłacalnośc :), a w styczniu to mi się może poszczęściło jeżeli chodzi o opinie.
@Martitka, @lubiacy_beton, @glider05, @Ankieciarz , @robertos76, @StorVoldighed, @ezkatka wysłałam do Was wiadomość, starałam się przekazać jak najwięcej informacji, jednak jeśli chcielibyście o coś dopytać - zapraszam na prywatny.

@Dawisek, @Pegyv, @Dywanix, @dymaczdusz, @rozowyniebieskiego do Was niestety nie miałam możliwości wysłać wiadomości (chyba macie tą opcję zablokowaną), więc jeżeli chcecie - napiszcie do mnie śmiało, wtedy pewnie będzie opcja, aby odpowiedzieć :) (chociaż mogę
@Ankieciarz: wracając jeszcze do tematu Opinie.pl - grudzień w tym panelu był mega, ankiet od groma i spokojnie można było osiągnąć minimum do wypłaty. Styczeń niestety dużo gorszy (u mnie oczywiście) - również liczę na to, że to tylko jakiś chwilowy przestój :)
@Krysztal: dziękuję za propozycję, jednak powiem Ci szczerze, że mi póki co te ankiety odpowiadają. Pracuję normalnie na etacie, a to dla mnie odskocznia i forma "dorobienia sobie". Na ten moment niestety nie wygospodaruję więcej czasu, aby jeszcze w coś się zaangażować, ale będę pamiętała o takiej możliwości :)
@Martitka: W pracy mam dużo pracy jak nie mam żadnych zleceń, więc zarabianie na wypełnianiu ankiet to akurat idealny zapychacz czasu, do tego przełożeni się nie przyczepią jak by co. Dzięki wielkie za tą wrzutkę.