Wpis z mikrobloga

Jak słysze ''jeszcze wszystko przed tobą'', ''młody jesteś'', ''gdybym miał tyle lat co ty...'', ''stary jeszcze pożyjesz'' to czuje się naprawdę dziwnie. Jak można było tak przegrać w życie? Już nawet nie pamiętam kiedy na mojej twarzy pojawił się uśmiech,radość czy nawet okruszki satysfakcji. I tak z 20 latka szybko zamieniłem się w 70letniego pradziada jbanego
#przegryw
Mescuda - Jak słysze ''jeszcze wszystko przed tobą'', ''młody jesteś'', ''gdybym miał...

źródło: comment_jeQY7cxcOlE49G6ZiftVQTPskJXV6Dmj.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Mescuda: E młody, nie szalej. Ja rozumiem różne takie, ale do mnie to Ci daleko. Jak ja przegrywałem to Ty krowom u siebie na wsi cycki tarmosiłeś, bo myślałeś, że to mamine. Pokory nieco w przegrywie, jeszcze daleka droga przed Tobą w doskonaleniu tej szlachetnej sztuki. Przy czym dostrzegam w Tobie, młody padwanie, potencjał zacny, aczkolwiek pycha w Tobie także skryta! Ciemnej strony wystrzegaj się, żebyś Darth Mescudą nie został
  • Odpowiedz
@Mescuda: człowieku ile masz lat? Ja 27 i zawsze jak mnie nachodzi "kurla już 27 jeszcze chwilę temu myślałem że tyle nie pożyje" to już wykminilem że dobrze sobie policzyć ile mam do emerytury, wychodzi że 38 więc 1,5 rażą tyle co na razie pozylem, chyba nie zaprzeczysz że to daje pewne perspektywy? Chyba że rzeczywiście chcesz już teraz umrzeć mentalnie to lepiej #!$%@? na najbliższe tory i kładź się
  • Odpowiedz
@S7-1500: więc od zawsze żyje z depresją i nauczyłem sobie jakoś z tym radzić? Nie sądzę, poprostu życie składa się z nudy przemieszanej z ze smutkiem i należy cenić sobie każdą chwilę w której czuje się prawdziwe szczęście, inaczej łatwo stwierdzić że w sumie nic się nie opłaca i wszystko nie ma sensu, w takim wypadku pozostaje się położyc i czekać na koniec
  • Odpowiedz