Wpis z mikrobloga

@chodzacy_internet: W pracy mam U3417W, wczesniej mialem 2x22'. Nigdy wiecej nie wroce juz do konfiguracji na 2 monitory. Brak tej belki po srodku - super sprawa, a jak jeszcze dodasz dell display manager, to mozesz sobie podzielic ekran na 3 niezalezne strefy, to juz wogole bomba.
@chodzacy_internet: W domu mam xg32v, 16:9 ze wzgledu na granie w gry i ogladanie filmow. Pocurviony jest, a ten co proponujesz aoc jest plaski. Przy takich rozmiarach paneli martwilo mnie odbicie (glare), dlatego zdecydowalem sie na zakrzywiony. Musisz jeszcze wziazc pod uwage jak daleko od monitora siedzisz - w domu siedzie nieco blizej (jakies 60cm od ekranu) i niestety pikseloza czasami jest zauwazalna. Natomiast co mnie w dellu martwi, to rogi
@bruce: Nie miałem nigdy styczności tak z dużymi monitorami - czy umożliwi mi on swobodne działanie dwóch okien programów obok siebie? Teraz na 22 cale full hd treść aplikacji jest niestety zbyt mocno zbita do kupy przez co drugi monitor jest obowiązkowy. Jeśli jednak na 31.5 calach mógłbym to ścisnąć to mógłbym przystać na rezygnację z drugiego monitora.
@chodzacy_internet Nie chodzi nawet o te cale bardziej o rozdzielczość i proporcje. Przy 21:9 dwa okna wyglądają na dwa normalne okna, przy 16:9 są ciągle lekko zbite nawet przy 144p, ale pracować się da.. no ale taki wpomniany U3417W czy starszy U3415W daje dopiero pełny komfort pracy przy jednym monitorze.