Wpis z mikrobloga

Miraski, małe pytanie dotyczące #studbaza, znacie może, po sobie lub znajomym, taką sytuację, że studiowaliście coś w miejscu A, po czym broniliście inżyniera w miejscu B? Oczywiście chodzi o ten sam przedmiot, tylko na innej uczelni. Chodzi o to, czy wykaz ocen ze wszystkich semestrów w miejscu A styknie dla uczelni B, jeżeli zakres nauczania był podobny/szerszy i da się załatwić samą obronę na tej nowej uczelni, bo to chyba główny problem (w sumie to sam nie ogarniam tematu i szukam jakiegoś info)
#pytanie #poznan
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheFlash: wątpię, aby ci się udało przenieść sama obronę. Uczelnia za każdą inzynierke dostaje hajs zatem gdy zrobisz obronę gdzieś indziej to "ich okradniesz".
  • Odpowiedz
@Dzakus: @Qzka mnie już dość okradli, a traktują studenta jak śmiecia, więc z chęcią zrobię to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie chodzi o to, za posiadając wykaz ocen zostaję wykreślony u nich z listy studentów, po czym idę do uczelni B, pokazuję im ten wykaz itd. przy czym wydaje mi się, że ta uczelnia byłaby raczej chętna żeby zwinąć studenta "konkurencji", więc nie wiem,
  • Odpowiedz