Wpis z mikrobloga

@Mentosvv: pokorne ciele dwie matki ssie jakoś tak, najbardziej głupie. Hasło wymyślone przez dziadków z lat 50 nieuznający sprzeciwu, nijak ma się do rzeczywistości, masz po cichutku siedzieć, żeby wszyscy mogli cię #!$%@?ć na wszystkie możliwe sposoby i domagać się o więcej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mentosvv: Opowiadanie, że kończ waść, wstydu oszczędź ma się tyczyć wstydu osoby to mówiącej, a nie tej, do której ten tekst jest skierowany, bo tak było w oryginale. A gdzie jest doprecyzowanie kogo ten wstyd ma się tyczyć? Równie dobrze mogę powiedzieć: weź to skończ i siary nie rób. I co, też będzie, że to ja sobie siarę robię?
Nie do konca, kiedys czytalem, ze tutaj chodzi o sytuacje w ktorej ktos powiedzmy wejdzie do pokoju, powie do grupy ludzi ze sie cos #!$%@? i wtedy wlasnie "tylko winny zacznie mowic" cos w stylu "jak cos to nie ja!", gdzie osoba niewinna po prostu poczeka na rozwoj wypadkow, a nie bedzie od razu probowac umywac rece.


@macadamia: nie - to pierwszy podejrzany się odezwie, nawet jeśli jest niewinny
manual lepszy, bo ja to tam wolę mieć kontrolę nad samochodem.


@resuf: Akurat u mnie w ciężarówce to się sprawdza, bo automat w terenie robi co chce, i jak ognia unikam przesiadki na nową z automatem właśnie. Ale to szczególny przypadek, bo ciężarówka czteroosiowa, którą się dużo po ciężkim terenie jeździ.