Wpis z mikrobloga

@moon_bluebird: "Ja" biję moją dziewczynę codziennie a Ty nigdy jej nie uderzyłeś ale statystycznie bijemy dziewczyny co 2 dzień. Pogryzienie przez psy typu terrier bull (TTB) jest oczywiście dużo bardziej medialne niż pogryzienie przez kundelki. Zauważ, że statystyki ras uwzględniają psy rasowe, nie natomiast kundelki a tych jest najwięcej na świecie. Uważam natomiast, że ludzie chcący posiadać silne psy powinni przejść psychotesty, ponieważ taki pies jak słusznie zauważyłeś może być bronią,
@Jendrazzz:

Pogryzienie przez psy typu terrier bull (TTB) jest oczywiście dużo bardziej medialne niż pogryzienie przez kundelki.

No jest, bo wedle statystyk częściej kończy się zgonem, w podanych przeze mnie źródłach "kundelki" też były ujęte. No wybacz ale medialne jest to co jest bardziej szokujące, czego się innego spodziewasz w scenariuszach ataków psów? W którymś ze źródeł które ci wymieniłem jedne z pierwszych miejsc jeśli chodzi o pogryzienia zajmowała któraś z
@moon_bluebird: I Twoją konkluzją jakże słuszną, będącą przykładem akademickiej dyskusji na dzisiaj zakończmy tą kulturalną i naprawdę przyjemną rozprawę, ponieważ nie wiem jak Ty ale ja jutro muszę wstać bardzo wcześnie i zrobić inspekcję systemu scrubberów na statku o 7:00 a mam kawałek drogi z hotelu na statek. Życzę spokojnej nocy i tego abyś kiedyś napotkał na swojej drodze fajne TBB, które pozwoliłby by zmienić Twoją opinię na temat ras tych
@Jendrazzz: dzięki za dyskusję, pozazdrościć fuchy na statkach bo i dla lądowego przyrodnika morskie klimaty to łakomy kąsek. Spokojnej nocy i Tobie również przyjacielu, niech nam los obydwu zaoszczędzi przykrych epizodów z psami na korzyść tych przyjemnych, a przyszłych rozmów czy to o psach czy o innych tematach z tobą nie omieszkam, bo nie łatwo tu znaleźć wśród gawiedzi wykopowej wspólny język i rozmowę co by każdemu korzyść jakąś mogła przynieść
@maxbmx: oh, to musisz nas skrzętnie omijać, bo cię jeszcze mój mały groźny piesek znajdzie i co wtedy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogłabym również zaprosić do spotkania, żebyś dowiedział się w swoim życiu czegoś więcej, ale oh, wait ( ͡º ͜ʖ͡º) wypowiedzi, które zaplusowałeś również sporo o tobie świadczą.
@adam-photolive: nie kasuję exifów. C7Dmk2 + C70-200 2.8, dalej nie pamiętam, ale
U nas się nie sprawdzi, bo standardy są za duże na jej japę


@matra: No ja mam bullka, morda jak krokodyl a 20 kg waży. Nawet ten największy by obrobił. Stosunkowo to wytrzymałe, taki dziwny materiał piankowy, ale fakt faktem cena przesadzona. Jednak są bardzo lekkie, a duże i fajnie toczą się po śniegu, pieseł mój głównie aportuje.
@albertbranka: no to jakbyś o moim ringu pisał. Dla staffików mega polecane, ogólnie młoda jest typem terriera, jest dosyć drobna i wąska, japę też ma nie największą. Na ostatnich zawodach usiłowałam ją nakręcić na wiszącego na ekspozycji pullera, na marne ¯\_(ツ)_/¯ za to na tym lata w powietrzu przepięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)