Wpis z mikrobloga

Tymczasem na Wikipedii XD. Do artykułu O filmie "wojna światów" jakiś śmieszek dopisał, że niby Miała wersję z dubbingiem. I najpierw dał aktorów typu "piotr Adamczyk - Ray Ferrier". No i chyba chciał sprawdzić, czy ktokolwiek te artykuły analizuje, Czy jednak ci analizatorzy tam są ślepi i dadzą się mentalnie wydymać żartownisiowi.

bo potem pomiędzy postaci, które rzeczywiście pojawiają się w filmie (np. Oglivy) wpieprzył postaci z... "Filmu o pszczołach" - Komara mooseblooda,Sędzię Brzęczyńską itp.

Nie wiem, kiedy ten artykuł wyedytowano i nawet nie wiem, jak to sprawdzić - Ale Komuś chyba udał się dowcip, bo jak dotychczas Nikt tego nie wyedytował i wisi sobie tam taka informacja - że w filmie o kosmitach w trójnogach, którzy to kosmici wysysają krew z ludzi, jest postać o nazwie Komar Mooseblood (XDDDDDD) - Serio, czy ci edytorzy tam są ślepi, że nie widzą, że w tym artykule coś nie pasuje? Jeżeli to wisi tam dłużej niż 2-3 lata, to ktoś chyba pociągnął swój dowcip dłużej, niż akcja z Henrykiem Batutą.

W sumie, patrząc się na wikipedię, to lekko gniję - Jak ktoś napisze artykuł o np. Kelthuzie, to usuną w 1-2 dni - A jak ktoś #!$%@? postacie z jednego filmu do artykułu o drugim, to takie coś może wisieć jak widać nawet do dziś :D. Pomińmy milczeniem angielską wikipedię, i to, że tam jako fakt naukowy podają 50-70 płci XDDD

#wikipedia #trolling #niewiemjaktootagowac #lolcontent #heheszki
bart16 - Tymczasem na Wikipedii XD. Do artykułu O filmie "wojna światów" jakiś śmiesz...

źródło: comment_39xEk2QlpKMUCnIVFAytMvof7TSFGI6o.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SkorpionX: Tal czy inaczej uważam, że jeżeli nie poprawić, to przynajmniej ktoś powinien to odpowiednim osobom zgłosić. ja wiem, że edytorów tak wielu tam nie ma, ale jeżeli ktoś zgłosiłby błąd choćby jednej osobie, to powinna się zainteresować i zweryfikować, czy rzeczywiście ktoś nie przerobił artykułu w taki sposób
  • Odpowiedz
@bart16 "jeżeli ktoś zgłosiłby błąd"... a Ty raczyłeś tylko poheheszkować na miniblogu zamiast zgłosić. Prawda jest taka, że "oni" to w zasadzie każdy, Wikipedii nie tworzy żaden ustalony zespół tylko wolontariusze którym się chce, czasami siedzą w projekcie 12 lat, czasami wpadają zrobić kilka edycji. Ba, nawet zamiast zgłaszać to "im" to mógłbyś sam poprawić.
  • Odpowiedz