Wpis z mikrobloga

@dr_Klotz: jak ktoś nie jest w stanie sam wyciągnąć z tego odpowiednich wniosków to polecam zacząć myśleć a jak to jest za trudne to mi przykro, ao do ioty to stagowana jest dla tego, bo chcę aby też to zobaczyli użytkownicy z tamtego tagu bo być może ktoś nie obserwuje z nich tego tagu
jak ktoś nie jest w stanie sam wyciągnąć z tego odpowiednich wniosków to polecam zacząć myśleć a jak to jest za trudne to mi przykro


@DzikiNick: No czo ja poradze, że gupi jestem ¯\_(ツ)_/¯ Jesteś myślącym człowiekiem który doznał oświecenia patrząc na statystyki adresów btc, pochwaliłeś się tym, to teraz marszcząc swoją siwą brodą powinieneś wygłosić swój potok myśli na wykopowej agorze, żeby ta wiekulista mądrość choć trochę spłynęła na jednostki
@maryjuszpitagoras: nie ten wykres oznacza, że niecałe 17 milionów btc jest na WSZYSTKICH adresach jakie istnieją i z których nie było nic wysyłane od conajmniej roku, czyli w skrócie prawie 17mln btc to po prostu czystu hold a pozostałe kilkaset tysięcy jest tradowane
chyba nie musze wyjeśniać w takim razie, jakie podejście do inwestycji w btc mają ci którzy od ponad roku nic nie ruszyli, powinno być to dla ciebie istotne bo to jakieś 95% btc