Wpis z mikrobloga

@CygaNwWannie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Salty_donut To było na assembly section.

@Ewidentnybrakalkoholuwekrwi Palcem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@CygaNwWannie Nie :-)

@darjahn Rozmawiałem ze świadkami, w tym z moim bardzo dobrym kolegą na ten temat i laska wyolbrzymiła to do rangi #!$%@? wie czego.

@Mr_RIP On był z Irlandii. A dziewczyna która dotknął jest team leaderem, która wyszła za mąż za angola który wygląda jakby
dotknął palcem w ramię koleżankę na zasadzie "przepraszam, czy..." i dostał warninga


@SergioMinetti: musiała go baaardzo nie lubić, czekała na okazję i w końcu się udało.

Tak mi się skojarzyło: w tym kraju nawet przy niewielkiej stłuczce wszystkich jakoś kręgosłup boli i dach wycinają aby do szpitala zabrać z uwagi na podejrzenie urazu kręgosłupa. Grunt to aby odpowiednio szybko wsiąść z powrotem do auta zanim karetka przyjedzie.

Przypadek niby z dupy,
@SergioMinetti: rzecz w tym ze trzeba miec dowody, jesli sie nie przyznajesz to sie nie przyznajesz, trzeba tylko umotywowac kwestiami kulturowymi i gdzie ja dotknal i dlaczego. trwa to potem miesiacami ale nikt normalny nie podpisze sie pod taka glupota w powaznej firmie bo ktos kogos dotknal... a ze jakiemus polakowi robakowi mozna cos zarzucic to juz inna sprawa bo wiadomo ze i tak sie nie odwola xD